آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

مارلون یانت کوبایی اولین روزش را پیراهت تیم لوبه تجربه کرد

مارلون یانت

به گزارش آریاورزش مارلون یانت کوبایی اولین روز تمرینش را پیراهت تیم لوبه تجربه کرد

مارلون یانت
مارلون یانت

مارلون یانت کوبایی قدرتی زن  جوان کوبایی اولین تمرین خود را با سایر هم تیمی هایش انجام داد. مارلون یانتِ جوان که متولد  سال 2001 است به محض رسیدن از کوبا به ایتالیا قرنطینه شد و بعد از گذراندن دوران قرنطینه در جمع هم تیمی هایش قرار گرفت.

مارلون یانت فصل پیش در لیگ فرانسه بازی میکرد و اولین بار است که در سوپر لیگ ایتالیا بازی می کند.

یانت به همراه سیمون، تورنا و لئال مجمع بازیکنان کوبایی را در تیم لوبه تشکیل داده اند. تیم لوبه از 13 جولای تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرده است و 14 بازیکن تیم در دسترس هستند.

مارلون یانت در مورد پیوستن به تیم لوبه گفت:

“ماجراجویی من در ایتالیا، امروز با اولین تمرینم در لباس لوبه شروع شد. من زیر نظر مربی بزرگی چون دی جورجی  تمرن و بازی خواهم کرد که برایم بسیار مهم است. در کنار بازیکنانی خواهم بود که چیزهای بسیاری میتوانم از انها بیاموزم. به اینجا امده ام که مسیر رشدم را قدم به قدم بدنبال کنم.

بازیکنان کوبایی که در تیم لوبه هستند همیشه برای من الگو بوده اند و اکنون فرصت این را دارم که  در کنار الگوهای همیشگی زندگی ام بازی کنم. و از این بابت بسیار خوشحالم که در ای ایتالیا ، تیم لوبه و در کنار انها هستم. اولین حضور من در سوپر لیگ ایتالیاست و میدانم که کار سختی را پیش رو دارم ولی اماده رویایی با ان را دارم.

من در لیگ فرانسه هم شانس این رو داشتم که با مربی خوبی چون سیلوانو پرندی کار کنم او چیزهای زیادی به من باد داد.  خیلی برای این چالش بزرگ و جدید هیجان دارم و نمیتوانم بیشتر از این برای شروع رقابتها صبر کنم.”

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد