آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

 ترنتینو تابحال 99 ساعت تمرین در 40 جلسه را برگزار کرده است

تیم ترنتینو

به گزارش آریاورزش تیم ترنتینو  تا بحال  99 ساعت تمرین در 40 جلسه را برگزار کرده است

جلسات تمرینی تیم ترنتینو
جلسات تمرینی تیم ترنتینو

تیم ترنتینو با جلسه تمرینی دیروز در سالن آرنا ( تمرینات تکنیکی، وزنه و توپی  در بین پروه های ایجاد شده) نوار آماده سازی تیم های سوپر  لیگ ایتالیا برای فصل 2021-2020  را در ماه اول شکست.

تمرینات فیزیکی و فنی تیم ترنتینو که از 6  جولای تقریبا با 10 بازیکن آغاز شد و تا الان چهار هفته و نیم از شروع تمرینات آنها گذشته است. در سی روز اول، تیم تمرینات قابل توجهی را پشت سر گذاشت تا روند برگشت بازیکنان و هماهنگ شدن آنها در زمین، با سرعت بالاتری انجام شود. در هر جلسه تمرینی  تقریبا افراد حاضر در سالن 40 نفر بودند که این افراد در طول تمرین خود به صورت مساوی در اتاق های وزنه و سالن اصلی بازی و تمرینات هوازی تقسیم شدند. تمامی این فعالیت ها بر اساس پروتکل های بهداشتی مربوط به برنامه های ورزشی که توسط مراجع ذیصلاح تنظیم شده بود برگزار شد.

این تیم ایتالیایی تا قبل از آغاز هفته ششم مراحل آماده سازی تیم به دور استراحت میروند تا این مرحله از تمرینات خود را پر انرژی تر آغاز کنند.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد