آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

بازیکنان خارجی لیگ روسیه چطور خودشان را به تیم‌هایشان میرسانند؟ / زایتسف از لندن

ایوان زایتسف

به گزارش اریاورزش ‌اکثر تیم‌های سوپرلیگی روسیه اردوی پیش‌فصل خود را آغاز کردند، ولی تاکنون بدون حضور بازیکنان خارجی خود به تمرینات ادامه دادند. از آنجایی که ویروس کرونا همچنان دنیا را تحت‌تأثیر قرار داده و باعث محدودیت در خطوط هوایی شده است، بازیکنان برای ورود به روسیه مقداری دچار مشکل شدند.

در لیگ روسیه به عنوان مثال اُرئول کامخو کوبایی، بازیکن زنیت سن پترزبورگ که پاسپورت روسی دارد، اواسط ماه جولای از مرز بلاروس رانندگی کرد و خود را به روسیه رساند. (بلاروس در دوران همه‌گیری مرز خود را نبسته بود).

ایوان زایتسف در لیگ روسیه
ایوان زایتسف در لیگ روسیه

ایوان زایتسف تزار روسی تبار تیم ملی ایتالیا که امسال در لیگ روسیه بازی میکند از راه لندن وارد روسیه خواهد شد تا بتواند به هم تیمی هایش در کوزباس ملحق شود.

علاوه‌براین بازیکنان خارجی تیم‌های زنیت کازان و اورال یوفا هنوز ویزا ندارند. به محض اینکه مشکل روادید حل شده و نتیجه تست‌های کووید ۱۹ منفی شود، آن وقت باید دید از کدام مسیر می‌توانند به تیم‌هایشان ملحق شوند.

پتار کرسمانویچ سرعتی‌زن صربی باشگاه کوزباس کمروو از مسیر ترکیه به مسکو پرواز خواهد کرد. در حالی که ایوان زایتسف قطر پاسور ایتالیایی این تیم مجبور است از لندن به روسیه برود. انتظار می‌رود زایستف اواسط هفته آینده به کوزباس ملحق شود.

لوبوریچ و ایوویچ به همراه پلامن کنستانتینوف سرمربی بلغاری باشگاه لوکوموتیو نویسیبرسک طی روزهای آینده وارد روسیه خواهند شد.

اما شرایط تیم دینامو مسکو نسبت به بقیه تیم‌ها کمی متفاوت‌تر است. زیرا نیازی نیست بازیکنان خارجی پرواز کنند، باشگاه قرار است به ترکیه برود. ضمن اینکه تسوتان سوکولوف قطر پاسور بلغاری این تیم ۹ آگوست و سم درو بلژیکی یک روز دیرتر به آنها ملحق می‌شوند.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد