آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

کارول کلوس: انگار همه روی بمب نشسته‌ایم!

به گزارش آریاورزش، کارول کلوس بازیکن تیم ملی والیبال لهستان و باشگاه اسکرا بلخاتوف‌ اعتقاد دارد در صورتی که ویروس کرونا همچنان ادامه داشته باشد، برنامه‌های تیم‌ها و بازیکنان را خراب می‌کند.

او درباره شرایط فعلی والیبال گفت: “به نظر می‌رسد همه ما روی بمب نشسته‌ایم! حتی نمی‌توانیم بهم دست بزنیم. امیدوارم همه بازیکنان مراقب خودشان باشند. همه دوست دارند از تعطیلات خود به خوبی استفاده کنند و زندگی عادی داشته باشند، ولی باید این روزها خیلی باهوش باشیم و از شلوغی پرهیز کنیم.”

سرعتی‌زن تیم ملی لهستان ادامه داد: “شاید جوانانی که به ویروس مبتلا می‌شوند این بیماری را خفیف بگیرند، ولی والدینمان، مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها ممکن است در وضعیت خطرناکی قرار بگیرند.”

کارول درباره شرایط باشگاه گدانسک و قرنطینه این تیم گفت: “از در طول فصل هم این ویروس در تیم‌ها ظاهر شود، لیگ به کلی نابود می‌کند. فقط امیدوارم دیگر چنین اتفاقاتی نیفتد.”

کارول کلوس - اسکرا بلخاتوف‌
کارول کلوس

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد