آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

نظری‌افشار : برای رسیدن به بهترین نتیجه در لیگ برتر تلاش می‌کنیم

تیم ملی مربی خوب خارجی می خواهد

به گزارش آریاورزش، فرهاد نظری‌افشار قدرتی زن سابق تیم ملی که این فصل را در تیم تازه لیگ برتری شده هورسان رامسر توپ خواهد زد در مورد نحوه پیگیری تمرینات این تیم گفت:

تقریبا ۴۰ روزی است که با حالت قرنطینه و مراقبت‌هایی که ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت اعلام کردند تمرینات تیمی خود را پیش می‌بریم. چند روز پیش هم تست کرونا دادیم که خوشبختانه اعضای تیم، کادرفنی و همه نفراتی که کنار تیم بودند سالم هستند.

کمپی که در آن تمرین داریم کمپ مجهزی در رامسر است و هیچ تیمی جز هورسان در آن تمرین نمی‌کند. بخشی از تمرینات هم در ساحل پیگیری می‌شود و شرایط بدنی خوبی داریم که روز به روز در حال پیشرفت است. از دو سه روز گذشته هم تمرین با توپ را شروع کرده‌ایم.

امیدوارم با حمایت‌های پیشکسوتان، مردم و عوامل تیم هورسان رامسر که بنده شخصا تا کنون چنین جو همدلی را ندیده بودم، به اهداف مد نظر برسیم.

برای رسیدن به بهترین نتیجه در لیگ تلاش می‌کنیم هدف اصلی ما حفظ سهمیه و راهیابی به جمع هشت تیم برتر لیگ است، خوشبختانه توانایی بازیکنان بالاست و جوانتر‌ها هم انگیزه خوبی دارند.

به نظر من برای موفقیت تیم‌ ملی در المپیک نیازمند یک‌ مربی خوب خارجی هستیم، اما بعد از المپیک‌ می‌توان از مربیان داخلی استفاده‌کرد.

نظری‌افشار در تیم هورسان رامسر
نظری‌افشار در تیم هورسان رامسر

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد