آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

ریکاردو لوکارلی بالاخره به ایتالیا رسید

ریکاردو لوکارلی در ترنتینو

به گزارش آریاورزش ریکاردو لوکارلی بالاخره به ایتالیا رسید 

ریکاردو لوکارلی
ریکاردو لوکارلی
ریکاردو لوکارلی بازیکن سرشناس برزیلی بالاخره بعد از پیگیری های بسیارِ باشگاه تورنتیو به این کشور رسید. هوادران تیم تورنتینو بعد از روزها انتظار در پی پیوستن ت لوکارلی ستاره سرشناس بریلی به تیم تورنتنو بالاخره به آرزوی خود رسیدند و او را در لباس تیم خود خواهند دید.
هواداران باشگاه ترنتیو ورود او را خوش آمد گفتند و اعلام داشتند که از امروز لوکارلی از بازیکنان تیم ترنتینو است.
لوکارلی که سفری طولانی داشته و بیش از 24 ساعت در راه بوده است قبل از شروع تمریناتش طبق پروتکل های بهداشتی مربوط به موارد اورژانسی مقابله با کرونا ویروس باید در قرنطینه اجباری به سر برد تا سلامتی او کاملا تایید گردد. در این دو هفته لوکارلی در آپارتمانی که باشگاه ترنتینو والی برای او اجاره کرده است می ماند و یک برنامه تمرینی خاص که از طرف کادر فنی و پزشکی برای او نوشته شده است را انجام خواهد داد.
لوکارلی در مصاحبه ی بعد از ورودش اعلام کرده که رویای بازی من در ایتالیا و در پیراهن ترنتینو والی هر لحظه بیشتر و واقعی تر میشود.  من آمادگی کامل برای بازی در باشگاه ترنتینو را دارم. بیش از این انتظار برای شروع تمرینات برایم بسیار سخت است زیرا که مدت زیادی منتظر درست شدن کارهایم برای آمدن به ایتالیا بودم. ولی خوب مراحل قانونی هر کشور طبق  قوانینی کشوری و بهداشتی آن باید طی شد. ولی این ها باعث نمیشود که از شور  و اشتیاق من برای شروع تمریناتم کم کند و بی صبرانه مشتاقم تا دوران قرنطینه ام تمام شده تا بتوانم تمرینات را در کنار تیم آغاز کنم. برای من فصل جدید به طور رسمی از همین امروز شروع شده است . میخواهم تمامی لحظاتش را در ذهنم به خاطر بسپارم. با اینکه تیم تمرینات خود را آغاز کرده اما من از نیمه راه در تمرینات حضور خواهم داشت و این شوق مرا برای شروع زودتر بیشتر میکند.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد