آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

دایوید کنارسکی در لهستان میماند او با تیم سراد چارنی رادوم قرارداد بست

دایوید کنارسکی

به گزارش آریاورزش تیم سراد چارنی رادوم پس از خرید لوکاس لو بازار خرید خود را گرم تر از قبل کرد و توانست نظر دایوید کنارسکی را نیز جلب کند. 

کنارسکی که بتازگی از تیم یاسترژبسکی جدا شده بود احتمالا  با سراد قرارداد چند ساله امضا کند. این احتمال وجود دارد که کنارسکی قرارداد دو یا سه ساله با این تیم بسته باشد که هنوز چیزی از جزئیات قرار داد منتشر نشده است. اگر این اتفاق افتاده باشد یکی از جالبترین قرار دادها در پلاس لیگا خواهد بود.  البته کنارسکی از چند باشگاه خارجی هم پیشنهاداتی داشت.

کنارسکی با حضور در پلاس لیگای 2021 برای دوازدهمین سال است که در این لیگ بازی میکند. او فصل گذشته با با 24 بازی، 84 ست و 369 امتساز توانست جز 6 نفر برترپلاس لیگا در کسب امتیاز باشد.

کنارسکی از بازیکنان تاثیرگذار در تیم ملی لهستان، تیم ها و باشگاه هایی است که برای آن بازی میکند. قدرت بدنی عالی و فیزیک بدنی خوب او هم در راستای عملکرد فنی و تکنیک خوبش در بازی خوب او بسیار موثر است

دایوید کنارسکی
دایوید کنارسکی

دایوید کنارسکی در باشگاه های مختلفی در لهستان بازی کرده و توانسته عناوین مختلفی را نیز از آن خود کند. او از سال  2008 تا 2013 در تیم دِلِکتا بیدکُشت  بازی کرد. سال 2017 برای یک فصل به زراعت بانک ترکیه رفت و در آنکارا توپ زد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد