آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

تیلور آوریل سرعتی زن تیم آمریکا در کن فرانسه/ دلم برای ایتالیا تنگ شده

تیلور آوریل

به گزارش آریاورزش  تیلور آوریل اینبار در فرانسه بازی میکند 

تیلور اوریل اروپا را کشور دوم خود میداند. ایتالیا هنوز او را با شخصیت و کاراکتری که  در پادوا و بعد در میلان داشت در خاطر دارد و هوادارن والیبال را خیلی خوب به خود جدب کرده و میکند. او یکسال به خاطر شرایط آسیب دیدگی که داشت از میادین دور بود ولی تمرینات خود را به طور جدی پیگیری کرد تا بتواند به آمادگی لازم برسد و بار دیگر به اروپا بازگردد.

تیلور آوریل

به اروپا برمیگردید چه حسی دارید؟

تیلور آوریل : الان خیلی خوب هستم، خیلی ناراحتم که سال گذشته متحمل چنین مصدومیتی شدم که اجازه حضور در مسابقات قهرمانی لیگ لهستان را به من نداد.  امیدوارم بار دیگر فرصت بازی در لهستان را پیدا کنم خیلی خوشحال بودم که میخواهم در لهستان بازی کنم و خودم را در ان لیگ بسنجم چون همه به من میگفتند که سطح بازی بسیاری خوبی داری و میتوانی در لیگ لهستان بازی کنیاگر این فرصت برایم پیش بیاید بسیار عالی خواهد بود.

 

سال گذشته را چطور گذراندید؟

در مسیر بهبودی ذهنی و جسمی. خیلی روی ذهنم کار کردم تا از گذشته ام قویتر باشم.  و از لحاظ بدنی هم خودم را در تمرینات سخت قرار دادم تا بتوانم سطح بازی ام را در به بالاترین سطح برسانم و الان دقیقا در آن شرایطی هستم که بتوانم به میادین برگردم.

 

یکی از دوستان نزدیک شما متئو پیانو امسال همین وضعیت را تجربه کرد؟

من خیلی او را دوست دارم، زیرا او یکی از بهترین افرادی بود که در سال هایی که ایتالیا بودم با او ملاقات کردم.  خوشحالم که حال او هم رو بهبود است و امیدوارم که خیلی زود دوباره او را در زمین ببینیم.

 

در ایتالیا چه به دست آوردید؟

تیلور آوریل:دلم برای ایتالیا خیلی تنگ شده یکی از بهترین تجربه های دوران کاری من بود مخصوصا وقتی در میلان بودم.  اوقات خوبی در انجا داشتم. الان که در فرانسه هستم سعی میکنم در زمانهای ازادم حتما به آنجا بروم.  امیدوارم روزی دوباره برای بازی به ایتالیا برگردم. همه ما امریکایی ها از بازی در ایتالیا خاطره ه ای باشکوهی داریم.

 

چند روز پیش خبر انتقال شما به کن منتشر شد، با اگاهی کامل این انتخاب را کردید؟

تیلور آوریل : بله کاملا، خوشحالم که به اروپا برگشتم  خوشحالم که در لیگ فرانسه بازی میکنم. بازی های این تیم را دیده ام و میدانم برای رسیدن به موفقیت چقدر تلاش میکنند. فکر میکنم همه میدانند کن چه طور شهری است و فکر میکنم به سبک زندگی من بسیار نزدیک است. من عاشق خورشید و دریا هستم. بنابراین با 100% رضایت این انتخاب را انجام دادم.

 

سال قبل از المپیک توکیو 2021 سال بسیار مهمی است، فکر میکنید به تیم ملی برای المپیک دعوت شوید؟

هدف کشور من از رفتن به المپیک قطعا روی سکو رفتن است. تمام تلاشم را میکنم تا بازیهای خوبی را انجام دهم  و بتوانم برای تیم ملی بازی کنم و واقعا امیدوارم در لیست انتخابی المپیگ قرار بگیرم.

 

شما در والیبال ساحلی هم حرفه ای هستید آیا این میتواند دومین مرحله زندگی شما بعد از این مرحله باشد؟

خب من میتوانم به عنوان بازیکن  ساحلی در المپیک 2024 و 2028 هم حضور داشته باشم، چرا که نه وقتی می توانم انجامش خواهم داد. والیبال ساحلی همیشه بخشی از زندگی من بوده و خیلی دوستش دارم. اما در حال حاضر والیبال برای م اولوین اول را دارد و تمام تمرکز من روی این بخش است.

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi