آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

سرپرست کمیته رویدادهای فدراسیون والیبال در باشگاه استقلال حاضر شد

به گزارش آریاورزش، شهرام عظیمی سرپرست کمیته رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال امروز در دفتر باشگاه استقلال حاضر شد.

عظیمی که اسفندماه ۹۸ به عنوان سرپرست سازمان لیگ یا کمیته رویدادهای فدراسیون والیبال انتخاب شده بود، اخیراً توسط احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال به عنوان معاون مالی و اداری باشگاه استقلال منصوب شد و امروز در جلسه‌ای که میان سعادتمند، فرهاد مجیدی و وریا غفوری (سرمربی و کاپیتان استقلال) برگزار شده بود، شرکت کرد.

پیش از این محمدرضا داورزنی، احمد سعادتمند و شهرام عظیمی در وزارت ورزش با یکدیگر همکار بودند و قاعدتاً به دلیل حضور هر سه نفر آنها در وزارتخانه و شناختی که از عظیمی داشتند، وی را برای این دو پست مهم انتخاب کرده‌اند. اما با یک دست چند هندوانه می‌توان برداشت؟!

طبق گفته میلاد تقوی سرپرست دبیر کلی فدراسیون والیبال، شهرام عظیمی پیش از این‌ هم بصورت همزمان در وزارت ورزش و فدراسیون فعالیت داشت و نیمی از وقت خود را وقف والیبال و نیم دیگر را در وزارتخانه سپری می‌کرد. بدین ترتیب شهرام عظیمی در حال حاضر ناگزیر است اوقات روزانه خود را به سه قسم تقسیم کند تا بتواند به امورات باشگاه بزرگ استقلال هم رسیدگی کند.

اما در این امر نمی‌توان چندان به عظیمی خرده گرفت، چراکه پست «سرپرستی کمیته رویدادها» همانطور که از اسمش پیداست موقت بوده و دیر یا زود فرد نهایی انتخاب خواهد شد. در حالی که حکم باشگاه استقلال قطعی است. اما حداقل در شرایطی که فدراسیون والیبال در این روزهای کرونایی و با توجه به مشکلاتی که در سال‌های اخیر وجود داشته، در حال برنامه‌ریزی برای مسابقات لیگ است، انتظار می‌رفت اخلاق حرفه‌ای رعایت شود.

متأسفانه در این موضوع سر پیکان بیشتر متوجه رئیس فدراسیون است که پس از تقریباً ۶ ماه از انتخاب ایشان برای ریاست فدراسیون، هنوز بسیاری از واحدها با حکم سرپرستی اداره می‌شوند و بدیهی است که پس از سِمت جدید شهرام عظیمی، نیاز به فردی تمام وقت برای کمیته رویدادها و یا سایر کمیته‌ها ضروری است.

شهرام عظیمی و احمد سعادتمند
حضور شهرام عظیمی در باشگاه استقلال

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد