آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

آرون راسل از ترنتینو جدا شد / صید بزرگ پیاچنزا در بازار نقل و انتقالات ‌

ارون راسل

به گزارش آریاورزش آرون راسل، قدرتی‌زن تیم ملی آمریکا پس از دو فصل بازی برای باشگاه

ترنتینو والی، از این تیم جدا شد و با عقد قراردادی رسمی به باشگاه گاز پیاچنزا پیوست.

ارون راسل
ارون راسل و همسرش کندال


آرون راسل از سال ۲۰۱۵ در لیگ سری آ ایتالیا شاغل است. او تا سال ۲۰۱۸ برای پروجا به میدان رفت و در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ به ترتیب به مدال‌های نقره و برنز لیگ قهرمانان اروپا دست یافت. وی در سال ۲۰۱۸ پس از قهرمانی در لیگ ایتالیا، از باشگاه پروجا جدا شد و به تیم ترنتینو پیوست. در همان سال موفق شد پنجمین عنوان قهرمانی ترنتینو در جام باشگاه‌های جهان را بدست بیاورد و عنوان ارزشمندترین بازیکن را از آن خود کند.

باشگاه پیاچنزا پیش از این اولگ آنتونوف، داوید کاندلارو، جیمز شاو و گئورگی گروزر را برای فصل آینده جذب کرده است.

مدیر باشگاه پیاچنزا در مورد راسل میگوید:

آرون راسل مهاجم قدرتمندی است که در همه تیم هایی که حضور داشته موفق عمل کرده و طرفداران اص خود را دارد.  علاوه بر این او باز ذهنیت و فلسفه ای که در تیم آمریکا به او داده شده بازی میکند که بسیار ارزشمند است ما افتخار میکنیم که  او را در تیم خود داریم تا بتوانیم تیم را تقویت کنیم. از همین الان میتوانم بگویم که پیاچنزا برای قهرمانی بازی خواهد کرد.

آرون راسل از جمله بازیکنان تاثیرگذار در تیم ملی آمریکاست. او از قدرتی زنهایی است که سرمربی تیم آمریکا جان اسپروا به او اعتماد کامل داشته و او را در سخترین شرایط تیم به خدمت گرفته است.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi