آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

شات بزرگ برای مونزا والی ایتالیا/  مکسول هولت به مونزای ایتالیا پیوست

مکسول هولت

به گزارش آریاورزش مکسول هولت مدافع میانی قدرتمند  تیم ملی آمریکا و بازیکن فصل قبل مودنا والی به تیم مونزای ایتالیا پیوست.

هولت آماده است تا خود را در اختیار تیم مونزا قرار دهد، از تجربه در دفاع تا نواختن گیتار. او بیش از ۱۰ سال است که در سوپر لیگای ایتالیا توپ می‌زند. مکس با تیم ورونا آغاز کرد، بعد به پیاچنزا رفت، از آنجا راهی دینامو مسکوی روسیه شد و از روسیه بار دیگر به ایتالیا برگشت و بازیکن مودنا شد.

مکسول هولت در سال ۱۹۸۷ در سینسیناتی آمریکا به دنیا آمد. از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ در قهرمانی ایالت‌های آمریکای شمالی بازی می‌کرد که در سال ۲۰۰۸ قهرمان شدند.

فصل ۲۰۰۹-۲۰۱۰ به ورونای ایتالیا آمد و بعد در پیاچنزا در سال ۲۰۱۳ توانست قهرمان چلنج کاپ شود. در سال ۲۰۱۴ به دینامو موسکو رفت و در سال ۲۰۱۵ با این تیم قهرمان باشگاه های اروپا شد او با دینامو مسکو به مدال برنز و نقره لیگ روسیه دست یافت و فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ به ایتالیا بازگشت و به مودنا پیوست.

یک عکس، یک احساس، یک نوشته / لحظه‌های زیبا در ورزش
برونو رزنده و مکسول هولت – جام جهانی ۲۰۱۹

او در سال ۲۰۱۵ به عنوان بهترین مدافع میانی لیگ جهانی انتخاب شد. هولت در المپیک ۲۰۱۶ یکی از ستاره‌های آمریکا بود و

موفق شد در انتها به همراه دیگر بازیکنان ایالات متحده به مدال برنز دست یابد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi