آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

کرواسی، تابستان امسال دو اردوی والیبال برگزار میکند

CroVolley

به گزارش آریاورزش تابستان امسال دو اردوی والیبالی به نام های Crovolley  و Provolley  در کرواسی برگزاری می شود. فدراسیون والیبال کرواسی  اسپانسر آنهاست.

شرایط اپیدمی ویروس کرونا در کرواسی به خوبی در حال کنترل است و از 3 ژوئن اغلب سالن های ورزشی فعالیت خود را از سر گرفتند. از طرف سازمان بهداشت و محیط زیست کرواسی اعلام شده است که مانعی برای برگزاری فعالیت ها و اردوهای ورزشی در ماه های جولای و آگوست وجود ندارد.

اولین اردوی والیبال در شهر واراژدین کرواسی و  از 17 جولای برابر با 27 تیر برگزار و تا 23 جولای برابر با 2 مرداد ادامه خواهد داشت.

انجمن ورزشی  انشجویی Balet Team  اردوی والیبالی Crovoleey  را برای چهارمین سال پیاپی برگزار میکند. تیم Crovolley  متشکل از کارشناسان برتر دنیای والیبال، پزشکان ورزشی و مربیان بدنساز است که شرکت کنندگن در کمپ روزانه در جلسات سخنرانی و آموزشی حضور می یابند و از مشاوره های خوبی در زمینه فعالیت خو بهره می برند.

CroVolley
CroVolley

امیل بلاتیچ برگزار کننده کمپ کُرو والی در این باره ابراز داشت: ما شهر وارژدین را به دلیل زیر ساختهای زیبایش برای برگزاری اردوی امسال انتخاب کردیم و جلسات آموزشی در پنج زمین سالنی و دو زمین ساحلی انجام خواهد شد.

شرکت کنندگان میتوانند از تمام امکانات سالن ها  استفاده کنند. به دلیل ویروس کرونا سعی کردیم تعداد شرکت کنندگان را محدود کنیم. ما مجوز ستاد حافظتی کشور  برای برگزاری چنین رویدادی را داریم و آماده میزبانی از شرکت کنندگان کرواسی، بوسنیایی و ایتالیایی خواهیم بود.

اردوی دوم والیبال از 26 جولای برابر با  5 مرداد  و تا اول آگوست برابر 11 مرداد  در رُوینج کرواسی برگزار می شود. کمپ Provolley  کمپ جدیدی است و اولین شرکت کنندگان این اردو اولین افراد حاضر در این کمپ جدید می باشند  و این فرصت را دارند که به سختی تمرین کرده و لحظات فراموش نشدنی را در شهر زیبای رُوینج سپری کنند.

بازیکنان حرفه ای والیبال و بازیکنان تیم ملی کروواسی با مشاغل بین المللی در این اردو دانش، تجربه و عشق خود را در اختیار همه شرکت کنندگان قرار میدهند. این  اردو دو جلسه تمرینی روزانه با کارشناسان و والیبال ساحلی، تمرینات بدنسازی خواهد داشت و زمان های استراحت هم  شنا و حمام افتاب برای ریلکس کردن آنها مهیا است.

تومسلاو  چوشکویچ یکی از برگزار کنندگان این تور گفت: این اردو همراه با سرگرمی و اموزشهای بسیار خوب یخواهد بود. شرکت کنندگان در این اردو میتوانند آموزش های لازم در مورد سلامت روح و روان ، تغیه سالم ، تمامی تکنیک های لازم برای پیشرفت در والیبال  چه فردی و چه گروهی در دو والیبال ساحای و سالنی را یاد بگیرند. می این اردوها را برگزار میکنیم تا جوانان را بیشتر مشتاق والیبال کنیم. که نه تنها به عنوان یک ورزش سالم است که میتوان یک زندگی سالم را نیر برای آنها به ارمغان آورد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد