آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لوسیانو دچکو : می‌خواهم با لوبه به لیگ قهرمانان اروپا بروم

به گزارش آریاورزش، برونو رزنده این فصل به خاطر برخی مسائل شخصی به کشورش بازگشت تا در سوپرلیگ برزیل و در تیم تائوباته بازی کند. باشگاه لوبه به همین دلیل تصمیم گرفت لوسیانو دچکو آرژانتینی را جایگزین او کند. او مصاحبه انجام داده و از حس خود و تجربه جدید که قرار است در لوبه کسب کند می گوید.

نسبت به رنگ قرمز و مشکی لوبه چه حسی دارید؟
خوب من قبلا در شهر چیویتانوا بودم و افراد زیادی را دیدم و حس بسیار خوبی از اینجا بودنم دارم. من برای این تجربه جدید کاملا آماده و خوش‌بین هستم.

چطور توانستید از پروجا جدا شوید به لوبه بیایید؟
من ۶ سال در پروجا بودم و برایم جدایی از این تیم بسیار سخت بود. ولی باید روزی این کار را می‌کردم. به پروجا خیلی بدهکارم، اما دیگر وقت تغییر کردن بود. وقتی لوبه به من پیشنهاد بازی داد، واقعا با رضایت کامل پذیرفتم و افتخار می‌کنم که جایگزین برونو شدم.

در شهر چیویتانوا گشت زدید؟
بله من این شهر را خیلی دوست دارم. این شهر دریا دارد که برایم بسیار هیجانی است. می‌خواهم این شهر را برای چند سال به خانه‌ام تبدیل کنم.

در حال حاضر چه انتظاری از تیم دارید؟
در حال حاضر چیزی که بیش از همه نیاز دارم یک تشویق گرم و جانانه از سوی هوادارن باشگاه است. امیدوارم مردم هرچه سریع‌تر به سالن‌های ورزشی برگردند و سرگرمی‌های خود را بار دیگر به دست آورند و همه چیز مثل گذشته شود.

آیا حضور خیلی از قهرمانان آمریکای لاتین در لوبه به انتخاب شما برای حضور در چیویتانوا تأثیر داشت؟
یکی از دلایل مهم در انتخاب من بود. آنها قهرمانان بزرگی هستند که پیروزی‌های بسیاری با تیم لوبه بدست آوردند. تیم لوبه تیم بزرگی است و من برای شروع تازه در تیم جدیدم بسیار مشتاق هستم.

امسال تابستان عجیبی را پشت سر خواهید گذاشت، بدون هیچ بازی ملی؟
بله، سالها بود که انقدر بی‌حرکت نشده بودم. ولی در طول این مدت کارهایی را انجام دادم که معمولا فرصت انجام آنها را نداشتم و از جهاتی برای من خوب شد. چون خیلی خوب استراحت کردم.

 لوسیانو دچکو
لوسیانو دچکو

*** و اما سوالاتی از سمت طرفداران شما ***
طرفدار کدام تیم فوتبال هستید؟
من خیلی فوتبال نمی‌بینم و به جایش تنیس و بسکتبال را دنبال می‌کنم.

غذای مورد علاقه شما چیست؟
من ریزوتو با سبزیجات یا سوپ ذرت را خیلی دوست دارم.

بیشتر مشتقاق بازی با کدام هم‌تیمی جدید خود هستید؟
با همه آنها، برای یک رقابت خوب. همیشه شروع، بهترین لحظه است. باید با هم‌تیمی‌های جدیدم احساس درست را پیدا کنم.

آیا فکر می‌کنید به جای برونو وارد تیم شده‌اید؟
ما دو بازیکن کاملا متفاوت هستیم و شخصیت و روش بازی مختلفی داریم. او دوران خوبی را در این تیم پشت سر گذاشت. من هم فکر می‌کنم اوقات خوبی را در این تیم داشته باشم و برایم سخت نیست که جایگزین او باشم.

فکر می‌کنید با لوبه سه گانه قهرمانی لیگ ایتالیا، اروپا و جهان را بدست بیلورید؟
من هرگز با پروجا به لیگ قهرمانان جهان نرفتم. امیدوارم با لوبه این اتفاق برایم بیفتد. نکته مهم این است که در هر بازی برای پیروزی تا آخرین لحظه تلاشم را بکنم.

تیم رؤیایی شما؟
ریکاردینو، قطر پاسور میلینکوویچف اسپکر کیرالی و برناردی، سرعتی زن وان ددوگور و گوستاف و لیبرو سرجینهو.

یک پاسور چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟
اول از همه صبور باشد، در همه جای زمین حضور داشته باشد، از دست دادن یک توپ طبیعی است، به شرط اینکه سریع همه چیز را جمع کند.

چرا والیبال را انتخاب کردید؟
من هر دو ورزش بسکتبال و والیبال را بازی می‌کردم ولی در نهایت والیبال را ترجیح دادم.

 لوسیانو دچکو
لوسیانو دچکو

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi