آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

قرارداد محمد موسوی رسماً با تیم سایپا به ثبت رسید

سید محمد موسوی

به گزارش آریاورزش، سید محمد موسوی مدافع پرافتخار تیم ملی والیبال ایران پس از یکسال بازی در اروپا به لیگ ایران برگشت و با قرارداد یکساله مجدداً شاگرد مصطفی کارخانه شد.

موسوی که فصل خیلی خوبی را در لهستان سپری کرده بود و عنوان بهترین مدافع پلاس لیگا را از آن خود کرده بود، با پیشنهادات مختلفی از سوی پاسگاه‌های اروپایی مواجه شد اما سرانجام قید بازی در اروپا را زد و به لیگ ایران برگشت.

سایپا برای فصل جدید بازیکنانی مثل رضا صفایی، امین اسمعیل‌نژاد، امیر حسینی، مجتبی قلی‌زاده، محمدجواد معنوی‌نژاد، علی شفیعی، محمدرضا مؤذن، قاسم کارخانه را جذب کرده است.

قرارداد موسوی با سایپا به ثبت رسید
قرارداد محمد موسوی با سایپا رسمی شد

موسوی از سن بسیار کم رو به والیبال آورد ودر هر رده سنی که بازی کرد توانست به موفقیت های خوبی برسد تا اینکه مورد توجه مربیان تیم ملی بزرگسالان قرار گرفت او نقش مهمی در پیروزی های ایران در بازی های ملی و باشگاهی داشته است.

موسوی در آغاز  رقابت‌های لیگ جهانی سال 2013 در پوستر رسمی فدراسیون جهانی والیبال به عنوان نماینده ایران در پوستر ستارگان گروه  قرار گرفت. محمد موسوی در این دوره از مسابقات با میانگین ۱٫۱۶ امتیاز از دفاع در هر ست، بهترین مدافع روی تور رقابت‌ها لقب گرفت. موسوی در مجموع از ۱۹۷ تلاش خود در دفاع روی تور، ۴۷ امتیاز به دست آورد و بعد از این مهم، محمد موسوی لقب هیروی ایرانی را به خود اختصاص داد. موسوی در پایان لیگ جهانی در ترکیب نهایی تیم منتخب قرار نداشت و فدراسیون جهانی والیبال، دلیلش را انتخاب بازیکن از چهار تیم برتر این مسابقات اعلام نمود. محمد موسوی پس از این لیگ جهانی ۲۰۱۳ از سه تیم ایتالیایی پیشنهاد داشت که آن‌ها را رد کرد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد