آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

کارول کلوس در اردوی متفاوت لهستانی ها: این اردو فراتر از والیبال بود

به گزارش آریاورزش، مرحله اول تمرینات گروهی تیم ملی لهستان امروز به پایان رسید. کارول کلوس درباره این اردو گفت: “اردوی خیلی خوبی داشتیم و تمرینات واقعا متفاوت بود. بعد از مدت‌ها همدیگر را می‌دیدیم و اوقات خوشی را در کنار بچه‌ها داشتیم.”

وی افزود: “به نظر من این اردو فراتر از والیبال بود. بازی‌های زیادی غیر از والیبال انجام دادیم. بعد از مدت‌ها توانستیم در گروه‌های ۶ نفره والیبال بازی کنیم. واقعاً به ما خیلی خوش گذشت.”

سرعتی‌زن تیم ملی لهستان در ادامه گف: “ویتال قبل از شروع تمرینات به ما گفته بود که ممکن است اردوی بی سروصدا، آرام ساده‌ای داشته باشیم. اما به محض اینکه تمرینات شروع شود و پریدن و جست و خیز را آغاز کنیم، میل و اشتهایمان به تمرین کردن مثل غذا خوردن بیشتر می‌شود. فعلا دو هفته استراحت می‌کنیم و بعد دوباره به اردو برمی‌گردیم.”

کارول کلوس در اردوی متفاوت لهستانی ها
کارول کلوس در اردوی متفاوت لهستانی ها

کارول کارلوس بازیکن والیبال اهل لهستان عضو تیم ملی والیبال لهستان و باشگاه اسکرا بلخاتوف است. کارول در قهرمانی جهان ۲۰۱۴ به همراه لهستان به مدال طلا دست یافت و در نهایت با عملکرد خوب خود در مرحله نیمه نهایی به عنوان یکی از دو مدافع میانی برتر قهرمانی جهان ۲۰۱۴ انتخاب شد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi