آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

سرپرست سازمان لیگ فدراسیون والیبال دو شغله شد!

شهرام عظیمی

به گزارش آریاورزش شهرام عظیمی سرپرست سازمان لیگ فدراسیون والیبال، طی حکمی از سوی احمد سعادتمند به سمت مدیریت مالی و اداری باشگاه استقلال منصوب شد.


پس از انصراف پورحسن از سرپرستی سازمان لیگ، بلافاصله محمدرضا داورزنی، عظیمی را برای این سِمت انتخاب کرد. او در ابتدای کار خود آیین‌نامه سازمان لیگ را اصلاح کرد و بندی جنجالی در آیین‌نامه قرار داد مبنی بر اینکه به غیر از تهران، هیچ شهرستانی اجازه ندارد دو تیم در لیگ شرکت دهد؛ که البته مورد موافقت هیئت رئیسه فدراسیون قرار نگرفت.

عظیمی درباره دو شغله شدن خود به فارس گفت: “من سرباز نظام و مملکت هستم. هر جا به من نیاز باشد انجام وظیفه خواهم کرد.”
‌‌
اما نکته مهم این است که با شروع مسابقات لیگ و کوران بازی‌های باشگاهی، و با توجه به مشکلاتی که طی سال‌های اخیر لیگ برتر والیبال داشته قطعاً نیاز بیشتری به حضور شهرام عظیمی در فدراسیون وجود خواهد داشت.

آنچه که موجب تفاوت میان لیگ ایران و لیگی مانند پلاس لیگا می‌شود این است که لهستانی‌ها پس از بازنشستگی «پائو زاگومنی» پاسور سابق تیم ملی کشورشان، وی را برای مدیریت پلاس لیگا انتخاب کردند. او جوان است و ۴۲ ساله، والیبالیست بوده و به جذابیت‌ها و مشکلات این رشته آگاهی کامل دارد و می‌تواند ایده‌های تازه‌ای برای جذب بیشتر مخاطبان داشته باشد. اما ظاهراً در خانواده بزرگ والیبال ایران یک فرد باتجربه و با صلاحیت برای مدیریت لیگ پیدا نمی‌شود! (که قطعاً می‌شود.)

نکته دیگر این است که با توجه به مفاد آیین‌نامه سازمان لیگ که متأسفانه مورد توجه برخی ورزشکاران قرار نمی‌گیرد، هیچ ورزشکاری در صورتی که به باشگاهی تعهد دارند، بدون رضایت‌نامه اجازه مذاکره با باشگاه دیگری را ندارند. اما مدیران ما خودشان به چنین نکته‌ای در حیطه کاری خود پایبند نیستند.

سرپرست سازمان لیگ والیبال، معاون باشگاه استقلال شد
پائو زاگومنی

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi