آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

اردوی جنگلی شاگردان هاینن / کورک، سلطان والیبال ساحلی

به گزارش آریاورزش، تیم ملی والیبال لهستان تمرینات گروهی خود را در دو مرحله، هر کدام به مدت دو هفته آغاز کرده است. مرحله اول این اردو فردا به اتمام می‌رسد.

ویتال هاینن سرمربی عقاب‌ها که همواره نشان داده در مربیگری و طراحی اردوی‌های تمرینی خلاق است، این‌بار شاگردانش را برای تنوع به جنگل برد تا اندکی از فضای داخل سالن فاصله بگیرند.
‌‌
او تابستان گذشته نیز تیمش را برای تمرین و آماده‌سازی به کوهنوردی برده بود تا علاوه بر اوقات شاد و دوستانه، بهره بردن از جاذبه طبیعت و گردشگری، تنوعی در شیوه تمرینی خود داشته باشند.
‌‌
پس از آن که مشخص شد رقابت‌های ملی در فصل ۲۰۲۰ به دلیل شیوع کرونا کنسل شده است، هاینن اصرار زیادی به خرج داد تا برای حفظ آمادگی جسمی و روحی شاگردانش آنها را نزد خود فرا بخواند.

برای دانلود با 3 کیفیت مختلف اینجا کلیک کنید

 

نکته جالب اینکه چند ماه پیش در کوران مسابقات لیگ لهستان، هاینن نگران برنامه تمرینی بازیکنان برای المپیک بود و با زاگومنی رئیس پلاس لیگا بر سر تعطیلی زود هنگام مسابقات باشگاهی وارد چالش شده بود.

حالا او می‌تواند با آسودگی خاطر آنطور که صلاح می‌داند برنامه‌های خود را اجرایی کند و برای تنوع، گذری به والیبال ساحلی بزنند.

فدراسیون لهستان با انتشار ویدئویی با نام «سلطان ساحل» بارتوش کورک را سلطان والیبال ساحلی در این اردو معرفی کرد.

برای دانلود با 3 کیفیت مختلف اینجا کلیک کنید

‌‌
هاینن پیش از آغاز تمرینات از کباب‌پزان گروهی خبر داده بود و گفت: “برای من مهم است که همراه تیمم دور آتشی بنشینیم و حرف بزنیم. اگر آب و هوا خوب باشد دوست داریم کباب‌پزان راه بیاندازیم.”
‌‌
با اینکه طبق پروتکل‌های ارائه شده توسط فدراسیون لهستان مبنی بر حفظ فاصله فیزیکی، اسکان و صرف غذای اعضای تیم در اتاق‌های جداگانه، اما آقای خاص والیبال به وعده خود عمل کرد و دور آتش کنار اعضای تیمش نشسته است.

"<yoastmark

تصاویری از اردوی لهستانی ها در فضای آزاد

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi