آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

استان مرکزی در فصل جدید هیچ تیمی در رده های مختلف نخواهد داشت

به گزارش آریاورزش و به نقل از ایلنا، سمیعی فرد رئیس هیأت والیبال استان مرکزی و مدیر عامل باشگاه شهروند اراک در مورد وضعیت فعلی نماینده اراک در رقابت‌های لیگ برتر گفت:
به دلیل عدم پرداخت بدهی‌های تیم شهروند تاکنون و با توجه به الزام پرداخت همه‌ی مطالبات تا روز ۳۱ خرداد به منظور حضور در فصل بعد لیگ برتر، این تیم در آستانه حذف است.
این بدهی‌ها شامل مواردی همچون دستمزد بازیکنان و کادر فنی فصول پیشین، مطالبات به فدراسیون والیبال و هزینه اسکان اعضای تیم است.
در فاصله ده روز تا پایان مهلت اعلام شده از سوی فدراسیون هیچ مسئولی پیگیر مشکلات تیم شهروند نشده و با ادامه یافتن این روند شهر اراک نه تنها در لیگ برتر بلکه در رده‌های پایین تر والیبال باشگاهی کشور هم نماینده نخواهد داشت.
در دو سه سال گذشته بنده برای حفظ سهمیه لیگ برتری شهر اراک مجبور به تحویل چک به فدراسیون شدم تا به هر طریق سهمیه حفظ شود اما دیگر چنین کاری را حتی در صورت قانونی شدن آن انجام نمی‌دهم.
رویه مسئولین در قبال تیم شهروند سبب این شده که ما گمان کنیم از دست رفتن سهمیه لیگ برتری اراک در والیبال برای آن‌ها اهمیت ندارد و یک سری از افراد واقعا نمی‌خواهند تیمی از اراک در لیگ برتر والیبال حضور داشته باشد.
نتیجه عدم حمایت واحدهای صنعتی شهر اراک و استان مرکزی مثل پتروشیمی و آلومینیوم از والیبال استان، عدم حضور هیچ تیمی از این شهر در هیچ رده‌ای از والیبال کشور خواهد بود.
استان مرکزی در فصل جدید هیچ تیمی در رده های مختلف نخواهد داشت
استان مرکزی در فصل جدید هیچ تیمی در رده های مختلف نخواهد داشت

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi