آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

کوین لوغو عضو قدیمی تیم ملی فرانسه برای نجات تیم رِنِس دست به کار شد

کوین لروکس در تیم رِنِس

به گزارش آریاورزش تیم رِنِس فرانسه که با مشکلات مالی بزرگی مواجه شده و در آستانه منحل شدن بود، ناجی خود را پیدا کرد. او کسی نیست جز کوین لوغو سرعتی‌زن تیم ملی فرانسه.

چندین هفته است که تیم رِنِس به دلیل مشکلات مالیِ ناشی از ویروس کرونا درگیر این موضوع شده و کمبود بودجه ۳۰۰٫۰۰۰ یورویی پیدا کرده و در آستانه ورشکستگی است. آنها برای رهایی از این مشکل بسیار تلاش کردند. از نامه‌نگاری به فدراسیون والیبال و شهرداری و مشاغل مختلف گرفته تا بازیکنان سرشناس و نامی، که در نهایت لوغو مشعل روشنی را برای آنها نمایان کرد.

کوین لوغو که فصل پیش عضو باشگاه پکن چین بود، با جمعی از سرمایه‌داران که شامل بازیکنان فعال و سابق فرانسوی بودند این مبلغ را جمع‌آوری کرده و به باشگاه اهدا کردند.

همچنین لوغو اعلام کرد تمام تلاش خود را می‌کند که تصمیم نهایی سازمان لیگ والیبال فرانسه در مورد تیم رِنِس، ماندن در لیگ آ فرانسه باشد.

کوین لوغو گفت: من با مسئولان باشگاه رِنِس صحبت کردم و آنها از من درخواست کمک کردند. نمی‌توانم اجازه دهم که تنها باشگاه حرفه‌ای در منطقه بریتانی منحل شود. من خودم در سَن مالو بزرگ شده‌ام و دوست دارم دِین خودم را به والیبال بِرتون ادا کنم. من با جمعی از سرمایه‌گذاران برای متقاعد کردن سازمان لیگ فرانسه صحبت کردم تا اجازه ماندن این تیم را در لیگ سری آ فرانسه بدهند. ما آماده هستیم تا کمبود بودجه ایجاد شده را پرداخت کنیم.

من در سال ۲۰۱۸ در رِنِس بازی کردم و اوقات خوبی هم در اینجا داشتم. هوادارن رِنِ استثنایی هستند. من درخواست‌های آنها برای نجات رِنِس را با جان و دل لمس کردم. اگر سازمان لیگ فرانسه اجازه حضور این تیم را در لیگ آ فرانسه بدهد، سایر مشکلات این تیم رفع خواهد شد. این باشگاه باید به فعالیت خودش ادامه دهد و در سال‌های آینده بار دیگر به یک باشگاه بزرگ فرانسوی تبدیل شود.

 تیم رِنِس فرانسه
تیم رِنِس فرانسه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد