آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

استویچف و مودنا وارد اختلاف جدیدی شدند / رادو: هواداران حقیقت را بدانند!

به گزارش آریاورزش، رادوستین استویچف سرمربی پیشین باشگاه مودنا والی در اتفاقی جدید با این باشگاه دچار اختلاف شد.

این مربی بلغاری سال ۲۰۱۷ با قراردادی سه ساله به باشگاه مودنا رفت. اما پس از پایان فصل برخی بازیکنان این تیم در یک برنامه زنده تلویزیونی از اختلاف با استویچف پرده برداشتند و از رفتار ناشایست رادو با آنها شکایت کردند. در این میان برونو رزنده و اغوین انگاپت که هر دو همان سال از مودنا جدا شدند، بیش از بقیه صحبت کردند. (از اینجا بخوانید)

بلافاصله پس از این برنامه، کاتیا پدرینی رئیس باشگاه نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و علیرغم اینکه هنوز با استویچف قرارداد داشت، او را به دلیل ضربه زدن به اعتبار باشگاه اخراج کرد. همین موضوع منجر شد تا این مربی بلغاری علیه مودنا شکایت کند.

این‌بار کاتیا پدرینی و رادوستین استویچف وارد درگیری تازه‌ای شدند. روز دوشنبه و در جریان کنفرانس خبری مودنا، کاتیا پدرینی اعلام کرد که استویچف در سال ۲۰۱۷ باعث جدایی نمانیا پتریچ شد و این بازیکن از دست رفت. اما حالا قرار است نمانیا به مودنا برگردد.

بلافاصله پس از این صحبت‌ها، استویچف در اطلاعیه‌ای پاسخ پدرینی را داد. رادو در این مورد گفت: “من در خبرها خواندم که کاتیا پدرینی گفت استویچف باعث شد پتریچ از مودنا برود. من تا الان درباره اختلافم با مودنا سکوت کردم، زیرا ترجیح می‌دادم این پرونده در دادگاه و مراجع ذیصلاح بررسی شود. اما در مورد این موضوع فکر می‌کنم هواداران حق دارند بدانند که آن زمان چه اتفاقاتی افتاد.”

او ادامه داد: “من مسئولیت‌ کارهای خودم را بر عهده می‌گیرم. بنابراین اعتراف می‌کنم که من برای فصل ۲۰۱۷ – ۲۰۱۸ با باشگاه مودنا والی توافق کردم و وارد بازار نقل و انتقالات شدم. اما تأکید می‌کنم که من آن را بر اساس اطلاعات و داده‌های شاخص‌ فیزیکی و فنی هر بازیکن و همچنین بر اساس نیازهای اقتصادی باشگاه انجام دادم.
‌اطلاعات و داده‌هایی که قبل از امضای قرارداد و حتی بعد از آن توسط مدیران و شخص کاتیا پدرینی به من ارائه نشد.

استویچف و مودنا وارد درگیری تازه‌ای شدند
رادوستین استویچف – مودنا والی

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد