آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

تندروان : منتظر واکنش باشگاه شهرداری ارومیه هستیم / الویت غلامی تیم شهرش بود

به گزارش آریاورزش، پس از انصراف کاله آمل از لیگ برتر والیبال ۹۹، لبنیاتی هراز جایگزین این باشگاه در آمل شد. عادل غلامی سرعتی‌زن فصل گذشته باشگاه کاله نیز با قراردادی به این تیم پیوست. پیش از این خبرها حاکی از مذاکره فولاد سیرجان با این بازیکن بود. محمدرضا تندروان سرمربی فولاد در این خصوص گفت: ما فقط با عادل مذاکره کرده بودیم و خیلی هم به تیم ما نزدیک بود. اما او به خاطر علاقه‌ای که به شهر زادگاهش داشت، ترجیح داد برای شهر خودش به میدان برود.

وی افزود: عادل غلامی از ابتدا ما را در جریان این موضوع قرار داده بود و گفته بود اگر آمل تیمداری کند، اولویتش آنجا خواهد بود. در غیر اینصورت حتما به سیرجان خواهد آمد.

تندروان در پاسخ به این سؤال که فدراسیون گفته قرارداد داخلی بسته نشود توضیح داد:

من درباره این موضوع با دبیر فدراسیون صحبت کردم. به دلیل اینکه در سال‌های گذشته برخی قراردادهای داخلی با قراردادهای پنج برگی فدراسیون مغایرت داشته، به همین خاطر قراردادهای داخلی دیگر ملاک نیست. کمیته انضباطی هم مبلغی که در قرارداد پنج برگی نوشته شده را ملاک می‌دهد. فکر می‌کنم در روایت خبر اشتباه شده است.

آقای مصطفی‌وند با ما قرارداد پنج برگی فدراسیون بسته است. فعلا منتظر واکنش باشگاه شهرداری ارومیه درباره این موضوع هستیم. اگر واکنش معقولی نسبت به این قضیه داشته باشند، ما هم واکنش معقولی خواهیم داشت.

وی در پاسخ به این سؤال که ممکن است اتفاقی که سال گذشته میان پیکان و شهرداری ارومیه افتاد برای این دو تیم هم تکرار شود؟ گفت:

به هر حال این موضوع باید به شکلی حل شود. چه بهتر که مسالمت‌آمیز باشد. من به خاطر هواداران ارومیه آماده هستم تا این موضوع را به شکل دوستانه حل کنم. چون برای باشگاه ارومیه، هواداران، آقای مصطفی‌وند و آقای رضایی احترام قائلم. به شرطی که روال عرفی آن یعنی تماس تلفنی و کسب اجازه از باشگاه سیرجان انجام شود.

سرمربی باشگاه فولاد در پایان گفت:

تیم ما کامل بسته شده فقط ممکن است برای آقای غلامی دنبال یک جایگزین باشیم. ولی عجله‌ای برای این کار نداریم. کادر فنی ما هم تغییرات خاصی نخواهد داشت. فقط آقای تبریزی یکی از اعضای کادر ما کسالتی برایشان به وجود آمد که ممکن است کنار ما نباشد.

محمدرضا تندروان
محمدرضا تندروان

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi