آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

تقوی: منتظر معرفی نماینده از سوی کولاکویچ هستیم

به گزارش آریاورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، میلاد تقوی سرپرست دبیری فدراسیون والیبال، درباره آخرین وضعیت پرداخت حق‌الزحمه سرمربی سابق تیم ملی والیبال، گفت: همانطور که قبلا اعلام کردیم، دستمزد معوقه کولاکوویچ بر اساس تفاهم صورت گرفته بین فدراسیون والیبال و ایشان، تامین و آماده شده است.

وی ادامه داد: موضوع اعلام آمادگی فدراسیون برای پرداخت حق‌الزحمه سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران به ایشان اعلام شده و منتظر معرفی نماینده از سوی کولاکوویچ هستیم تا اقدام لازم بعمل آید.

گفتنی است، مدت زمان قرارداد سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران تا پایان بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو بود و پس شیوع و گسترش ویروس کرونا و تغییر زمان برگزاری لیگ ملت‌ها و بازی‌های المپیک، فدراسیون والیبال به کولاکوویچ پیشنهاد اتمام همکاری داد.

این پیشنهاد از سوی سرمربی سابق تیم ملی والیبال نیز پذیرفته شد و دو طرف برای پایان همکاری به توافق رسیدند و پرونده همکاری این مربی اهل مونته‌نگرو، از ۳۱ فروردین (۱۹ آوریل) به صورت رسمی به پایان رسید.

به گزارش آریاورزش فدراسیون والیبال چهار قسط عقب مانده به کولاکویچ داشت که مهلت پرداخت آن امروز ۱۱ خرداد به پایان رسید.

میلاد تقوی: پول کولاکویچ آماده است

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi