آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

مهندس جدیدی : خاتم همانند سال گذشته ترکیبی از تجربه و جوانی است

به گزارش آریاورزش، این روزها در نقل و انتقالات لیگ برتر ۹۹، تیم هایی همانند شهداب یزد، سایپا و سپاهان فعال بوده اند و تیم هایی مثل خاتم اردکان هنوز فعالیت خود را در نقل و انتقالات آغاز نکرده اند. بهمین دلیل با مهندس جدیدی مدیرعامل باشگاه والیبال خاتم اردکان هم صحبت شدیم.

مهندس جدیدی در مورد شایعات مبنی بر تغییر مدیرعاملی باشگاه گفت: مدیریت اسپانسر باشگاه تغییر کرد و ما منتظر بودیم که ایا مدیریت جدید تمایل به ادامه اسپانسری دارد که خوشبختانه با قول های مساعد نماینده و فرماندار شهر این تمایل وجود داشت و ما امسال هم در لیگ برتر با همان نام خاتم حضور داریم.

وی زمان شروع جذب کادر فنی و بازیکن را هفته اینده اعلام کرد و افزود: قراردادهای والیبال معمولا یکساله است. سال گذشته حداقل تا نیم فصل رضایت چندانی از عملکرد تیم نداشتیم. با تعدادی از بازیکنانی که از آنها رضایت داشتیم و خود آنها هم تمایل به همکاری داشته باشند، تمدید خواهیم کرد و مابقی بازیکنان، آزاد خواهند بود.  تیم امسال ما متشکل از بازیکنان باتجربه و جوان بومی خواهد بود. ما سعی می کنیم که با سرمایه گذاری بر روی جوان ها تیمی در خور شهر اردکان و لیگ برتر ارائه دهیم.

جدیدی در مورد قوانین جدید ادامه داد: با توجه به مشکلاتی که سال گذشته با ۱۳ تیم بوجود آمد، تعداد ۱۲ تیم برای لیگ برتر ایده آل خواهد. همچنین اگر فدراسیون به قوانینی که می گذارد پایبند باشد باشگاه ها هم ملزم به راعایت قوانین هستند و ما لیگی پویا و در خور خواهیم داشت

مهندس جدیدی : خاتم همانند سال گذشته ترکیبی از تجربه و جوانی است
مهندس جدیدی : خاتم همانند سال گذشته ترکیبی از تجربه و جوانی است

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi