آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

دولت لهستان برای حضور هواداران به سالن‌های ورزشی چراغ سبز نشان داد

به گزارش آریاورزش، دولت لهستان برای حضور هواداران به سالن‌های ورزشی چراغ سبز نشان داده است.

ریچارد چارنسکی، نایب رئیس فدراسیون والیبال لهستان در برنامه امروز صبحِ «پل‌ست اسپورت» از احتمال بازگشت هواداران به سالن‌های ورزشی خبر داد.

چارنسکی اعلام کرد پس از جلساتی که با مقامات دولتی برگزار شد، امکان اینکه بتوان تعداد زیادی از هواداران را به استادیوم‌های ورزشی راه بدهند وجود دارد.

او تأکید کرد که این موضوع فقط شامل والیبال نمی‌شود، بلکه مسابقات فوتبال، اتومبیلرانی و موتورسواری هم می‌توانند هوادار داشته باشند.

چارنسکی البته اشاره کرد که هنوز نمی‌توان مانند دوران قبل از همه‌گیری سالن‌ها را مملو از هوادار دید و در مورد والیبال‌ هم این موضوع کمی سخت‌تر است. چون مسابقات در سالن‌های سربسته انجام می‌شود.

در حال حاضر فقط ۲۵ درصد از گنجایش سالن‌ها امکان پذیرش هواداران را خواهند داشت. اما لهستانی‌ها امیدوارند تا شهریور ماه که لیگ آغاز می‌شود، شرایط بگونه‌ای باشد که بتوان از جمعیت بیشتری استقبال کرد.

جزئیات این قضیه باید با لیگ‌ها و فدراسیون هر ورزش توافق شود.

دولت لهستان برای ورود هواداران به سالن‌های والیبال چراغ سبز نشان داد

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi