آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

نقل و انتقالات لیگ برتر ۹۹ / ورامین و سایپا همچنان فعال در جذب بازیکن

به گزارش آریاورزش، در ادامه نقل و انتقالات لیگ برتر سال ۹۹، رضا عابدینی دفاع وسط تیم ملی والیبال ایران با عقد قراردادی یکساله به شهداب یزد پیوست.

همچنین شهرداری ورامین قهرمان ایران و آسیا سکان هدایت تیمش را به مجید تابش نژاد سپرد. او سال قبل هم در میانه راه به عنوان مدیر فنی تیم محسوب شده بود و مسئولان باشگاه ورامینی بعد از رایزنی با چند مربی جوان در نهایت با تابش نژاد برای این فصل به توافق رسیدند.

شهرداری ورامین قرارداد سید آرش تقوی، علیرضا صفایی و رضا اصلانی را به مدت یکسال دیگر تمدید کرد. ورودی جدید این تیم محمد فلاح سرعتی زن فصل گذشته سپاهان اصفهان با عقد قراردادی یکساله به جمع ورامینی ها اضافه شد.

سایپا نیز ‌ روز پر کاری در نقل و انتقالات داشت.

امین اسمعیل‌نژاد، رضا صفایی، مجتبی قلی‌زاده و رضا صفایی پس از توافق با باشگاه، امروز قرارداد خود را یک فصل دیگر تمدید کردند. همچنین قاسم کارخانه با عقد قراردادی به نارنجی‌پوشان پیوست. هدایت سایپا برای فصل آینده به عهده مصطفی کارخانه است.anal porno

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi