آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

والیبال چهار نفره ٬ سورپرایز ویژه زاگومنی به هواداران لهستان

به گزارش آریاورزش٬ مقامات والیبال لهستان در نظر دارند به جبران تعطیلی زودهنگام مسابقات لیگ، و برای ایجاد شور و نشاط به هواداران، رسانه‌ها و حامیان مالی، یک تورنمنتِ والیبال چهار نفره برگزار کنند.

قوانین این تورنمنت مانند والیبال سالنی خواهد بود و داوران نیز همان افراد هستند. مسابقات بصورت دو از سه برگزار می‌شود. هر ست ۲۵ امتیازی خواهد بود و در صورتی که دو تیم به تساوی ۱ – ۱ برسند، ست سوم ۱۵ امتیازی انجام می‌شود.

تقریبا تمام تیم‌های پلاس‌لیگا و بهترین تیم‌های لیگ والیبال زنان متقاضی هستند تا چهار ستاره بزرگ خود را شرکت بدهند.

این تورنمنت هفته آخر جولای آغاز می‌شود و تا اواسط آگوست ادامه دارد و قرار است آخر هفته‌ها برگزار شود. هنوز شهرهای میزبان مشخص نیست، ولی ممکن است یکی از آنها ورشو پایتخت لهستان باشد. ظاهراً مسابقات در استادیوم‌های ساحلی برگزار می‌شود و بدون حضور تماشاگران خواهد بود.

پیش از این پائو زاگومنی رئیس پلاس لیگا از یک سورپرایز ویژه و سرگرم‌کننده برای هواداران خبر داده بود که ممکن است این تورنمنت والیبال چهار نفره همان سورپرایز زاگومنی باشد.

والیبال چهار نفره

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi