آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

اسفندیار لژیونر شد / تمجید باشگاه بلژیکی: وقتی سه‌بار بهترین می‌شوی…

به گزارش آریاورزش٬ امیرحسین اسفندیار، قدرتی‌زن تیم ملی کشورمان با عقد قراردادی به باشگاه گرین‌یارد ماسیک بلژیک پیوست و بار دیگر هم‌تیمی جواد کریمی شد.

باشگاه ماسیک چند وقت پیش جواد کریمی پاسور مازندرانی تیم ملی را به عنوان پاسور اول خود جذب کرده بود. این دو بازیکن پیش‌ از این در تیم‌های کاله و پیکان هم‌تیمی بودند.

 

باشگاه ماسیک با معرفی اسفندیار نوشت: قبلاً هم گفته بودیم که شما نباید والیبال ایران را دست کم بگیرید. آنها در کنار تیم‌های بزرگی چون: صربستان، کانادا، فرانسه و ایتالیا، تیم هشتم رنکینگ fivb هستند، در حالی که بلژیک نوزدهم است.

این باشگاه با اشاره به جوایز انفرادی اسفندیار گفت: وقتی شما در سن ۱۵ سالگی بهترین مهاجم قدرتی مسابقات می‌شوید، می‌تواند به خاطر پیشرفت زیاد شما باشد. اما زمانی که این عنوان مجدداً در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ تکرار می‌کنید، یعنی یک سر و گردن از بقیه بالاتری. ضمن اینکه سه عنوان پیاپی MVP بیشتر ارزش‌های او را نشان می‌دهد.

ما فعلا اواسط ماه می هستیم و برای اینکه بیشتر با هنرنمایی بازیکنان ایرانی خود آشنا شویم، باید صبر و حوصله به خرج دهیم. ‌

گفتنی‌ست باشگاه ماسیک پرافتخارترین تیم بلژیکی است و فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا حضور خواهد داشت.

امیرحسین اسفندیار

 


escort ankara

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد