آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

سوپر جام ایتالیا در فضای باز….؟!

به گزارش آریاورزش٬ برخی از رسانه‌های ایتالیایی خبر از برگزاری دیدارهای سوپرجام در فضای باز و در یکی مکان‌های تاریخی دادند.

این روزها با توجه به بحران کرونا از خیلی مردم و ورزشکاران می‌شنویم که: “ما باید از نو شروع کنیم”. از این‌رو مسئولین برگزاری سری آ ایتالیا با توجه به شرایط پیش آمده از ویروس کرونا قصد دارند که در اواخر ماه آگوست یک رویداد فوق العاده برپا کند. تابحال در مورد یک رویداد سوپر لیگی اتفاق نیفتاده که در فضای باز٬ زیر آسمان پر ستاره و در مکانی پر از جذابیت تاریخی و لذت بخش برگزار گردد.

بررسی‌های اولیه در حال انجام است و از مکان‌هایی چون آرنا ورونا تا در معابد پیازا و حتی ماکسیموس رم پیشنهاد شده اند. خوشبختانه ایتالیا مملو از این مکانهای تاریخی است که امکان برگزاری چنین مسابقاتی را دارند.

قبل از شروع لیگ جهانی و  المپیک توکیو باید بازی سوپر جام انجام شود تا با آن بازی‌ها تداخل ایجاد نشود. با توجه به شرایط به وجود آمده بازگشایی مجدد سالن‌ها برای فصل جدید، ظرفیت دسترسی افراد و تماشاچیان  کم خواهد بود تا شرایط به پایداری نهایی برسد و همه چیز به روال عادی خودش برگردد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد