آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

ایران و لهستان ؛ نشست خبری پس از بازی در جام جهانی ۲۰۱۹

به گزارش آریاورزش، در دومین بازی روز یازدهم از مسابقات جام جهانی والیبال ۲۰۱۹، تیم‌های ایران و لهستان به مصاف هم رفتند که لهستان ۳-۰ مقابل ایران به پیروزی رسید.

این دیدار با نتیجه ۲۵-۱۸ / ۲۵-۱۸ / ۲۵-۱۶ رقم خورد. لئون با کسب ۱۷ امتیاز, امتیاز اورترین بازیکن زمین شد۔

سباستین پالیک کمک مربی لهستان

سباستین پالیک دستیار ویتال هینن در تیم ملی والیبال لهستان پس از پیروزی برابر ایران و کسب مدال نقره در جام جهانی والیبال ۲۰۱۹ در نشست خبری حاضر شد.

او در خصوص این بازی گفت: برای دوم شدن در این تورنمنت، به پیروزی در این بازی احتیاج داشتیم و همان کاری را کردیم که باید انجام می‌دادیم. به همین خاطر خیلی خوشحالیم.

او ادامه داد: تورنمنت سختی برای ما بود. چون ما قبل از جام جهانی در قهرمانی اروپا بازی کردیم و بلافاصله به این مسابقات آمدیم. برای همین خوشحالیم که همه بازیکنان سالم هستند و دچار مصدومیت نشدند.

مربی تیم ملی والیبال لهستان در پایان گفت: در این تورنمنت از بازیکنان زیادی استفاده کردیم، پس برایمان مهم بود که بازیکنان سالم بمانند. الان می‌توانیم به خانه برگردیم و به باشگاه‌های خود ملحق شویم.

ایران و لهستان
ایران و لهستان

کوبیاک کاپیتان لهستان

میخائو کوبیاک کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان پس از پیروزی برابر ایران و کسب نایب قهرمانی در جام جهانی والیبال ۲۰۱۹ گفت: هواداران می‌توانند خوشحال باشند، چون واقعاً بازی خوبی بود.

این همان چیزی است که وقتی دو تیم خیلی باانگیزه روبه‌روی هم قرار می‌گیرند، اتفاق می‌افتد و امروز هم شاهدش بودیم.

کوبیاک در ادامه گفت: خیلی خوشحالیم که در جام جهانی دوم شدیم، این نتیجه واقعاً خوب است. آخرین بازی فصل را انجام دادیم و خوشحال‌تر هستیم که در آخرین بازی برنده شدیم.

به زودی شما را در لیگ ژاپن و سال آینده المپیک ۲۰۲۰ خواهم دید.

ایران و لهستان
ایران و لهستان

ایگور کولاکویچ سرمربی ایران

ابتدا به تیم لهستان برای این برد و کسب مدال نقره تبریک می‌گویم. ‌از این بازی درس‌های زیادی یاد گرفتیم، چون مقابل یکی از بهترین تیم‌ها و شاید در این لحظه بهترین تیم دنیا بازی کردیم.

حتی با اینکه آنها در این مسابقات مدال نقره گرفتند، ولی باز هم بهترین هستند.‌ در مقاطعی از بازی تحت تأثیر تیم لهستان قرار گرفتیم، یا شاید هم به خاطر این مسابقات طولانی به شدت خسته بودیم.

بعضی بازیکنان جوان ما هم خیلی خسته هستند و همین امر باعث شد که بعضی اتفاقات خاص رقم بخورد.امروز بازیکنان جوان ما فرصت‌ داشتند تا مقابل بهترین تیم دنیا بازی کنند، ولی نتوانستند با تمام انرژی خود تا پایان مسابقه بازی کنند. البته من این موضوع را درک می‌کنم.

چون بعضی از آنها مصدوم هستند، بعضی بی‌تجربه و برخی دیگر برای چنین تورنمنتی خوب آماده نبودند. من فکر می‌کنم این بازی از این جهت مهم است که لهستان توانست مدال نقره خود را جشن بگیرد!!

سعید معروف کاپیتان ایران

فکر می‌کنم ما نتوانستیم بهترین عملکرد خود را در این تورنمنت داشته باشیم. تابستان طولانی برای ما بود و نتوانستیم آن را خوب تمام کنیم.

سه ماه دیگر باید برای انتخابی المپیک قاره آسیا آماده شویم. بنابراین باید این مسابقات را فراموش کرده و تمرکز خود را روی مسابقات آینده بگذاریم.

 


izmir rus escort

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد