آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

کانادا و تونس ؛ نشست خبری پس از بازی در جام جهانی ۲۰۱۹

به گزارش آریاورزش، در بازی اول دور دوم رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۹ کانادا و تونس به مصاف هم رفتند که کانادا توانست ۳-۲ و با نتایج ۲۰ – ۲۵ / ۲۵ – ۲۰ / ۲۷ – ۲۹ / ۲۵ – ۲۰ / ۱۲ – ۱۵ تونس را شکست دهد۔

دنیل لوییس سرمربی کانادا

بازی سختی بود۔ آنها با سرویس هایشان ما را تحت فشار گذاشتند۔ فرصتهای زیادی از دست دادیم ولی سعی کردیم جبران اشتباهات خود را بکنیم۔ دفاع های خوبی داشتیم اما خطای تورمان هم زیاد بود۔ باید در توپ های برگشتی بهتر عمل کنیم۔
اگر بتوانیم به ۱۵ تا ۲۰ درصد هم هماهنگ تر شویم در روی تور عملکرد بهتری خواهیم داشت۔

کانادا و تونس
کانادا و تونس

 نیکلاس هوگ کاپیتان کانادا

مهم بود که این بازی را ببریم۔خوب دفاع کردیم۔ فراز و نشیب ما در زمین زیاد بود۔ برای هر پوئن تلاش کردیم و توپگیری های بیشتری داشتیم۔ این شانس را داشتیم که به برخی بازیکنان استراحت بدهیم. رقابتها طولانیست و بازیکنان به استراحت نیاز دارند۔ امیدوارم فردا مقابل آرژانتین هم برنده شویم۔

 انتونیو گیاکوبه سرمربی تونس

بازی نزدیکی بود۔ در دفاع خیلی خوب بودند۔ اشتباهاتی داشتیم۔ این اولین قدم ما در این دور بود۔ از عملکرد تیمم راضیم۔ بردن کانادا آسان نیست۔ احساس بهتری نسبت به عملکردمان در دور اول داریم۔

کانادا و تونس
کانادا و تونس

 حسنی کارا کاپیتان تونس

ما خوب بازی کردیم ولی نتیجه به سود ما نشد۔ در انتهای ست پنجم اشتباهاتی داشتیم۔ هر دو تیم خیلی خوب بازی کردند۔

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد