آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

سرمربی برزیل: انتظار داشتیم که ایران حریف سرسختی باشد

رنال دال زوتو

به گزارش آریاورزش، در روز پنجم جام جهانی ۲۰۱۹ تیم ملی برزیل با نتیجه سه بر یک مقابل ایران پیروز شد. رنان دال زوتو سرمربی برزیل در نشست خبری گفت: بابت پیروزی در بازی امروز خیلی خوشحالم. همیشه بازی بین تیم‌های ایران و برزیل خیلی سخت است و ما هم انتظار داشتیم که ایران حریف سرسختی باشد.

آنها در توپگیری و سایر بخش‌ها نظیر دفاع خیلی خوب کار کردند و زیاد اشتباه نداشتند. به همین خاطر از این برد و امتیازاتی که به ما دادند خیلی خوشحالیم.

او افزود: به نظر من ایران ترکیب خیلی خوبی از بازیکنان جوان و باتجربه در اختیار دارد و سطح‌شان از نظر تیمی خیلی پیشرفت کرده است. به همین صورت برزیل هم به بازیکنان جوان فرصت تجربه داد که برای خیلی خوب بود.

سرمربی برزیل درباره پنج برد متوالی در این مسابقات و بازی آینده مقابل آرژانتین توضیح داد:

پیروزی در این پنج بازی برای ما خیلی مهم بود. اما ما در میانه راه هستیم و از الان نمی‌توانم بگویم در ادامه چه اتفاقی می‌افتد یا اینکه چه تیمی قهرمان می‌شود. فقط می‌توانم بگویم که باید تمرکز و نیروی خودمان را حفظ کنیم.

اگر بخواهیم خیلی ریلکس باشیم ممکن است برای ما یک فاجعه رخ دهد. می‌دانیم که آرژانتین تیم خیلی خوبی است. چند ماه پیش با آنها بازی کردیم و ۳-۲ بردیم.

اما سطح تیم آرژانتین خیلی پیشرفت کرده، برای همین نمی‌توانیم‌‌ به خاطر این پنج پیروزی خیلی آرام باشیم. ما داده‌ها را آنالیز کرده و فیلم بازی‌ها را تماشا می‌کنیم تا مطمئن شویم که برای بازی بعدی آماده هستیم.

تیم ملی والیبال برزیل

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد