آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

سرمربی ایران: همیشه از بازی مقابل برزیل لذت می‌بریم

هدفمان این است که جوانان کسب تجربه کنند

به گزارش آریاورزش، ایگور کولاکویچ سرمربی ایران در نشست خبری پس از شکست سه بر یک برابر برزیل در جام جهانی والیبال ۲۰۱۹ گفت:

همیشه وقتی مقابل برزیل بازی می‌کنیم، از والیبال لذت می‌بریم. چون فرصتی بدست آوردیم تا بتوانیم مقابل یکی از بهترین تیم‌های دنیا بازی کنیم. بنابراین چه زمانی که با بازیکنان جوان با آنها بازی کنیم و چه با باتجربه با آنها روبه‌رو شویم، انگیزه خیلی خوبی برخورداریم.

سرمربی تیم ملی افزود:

خیلی حیف شد که امروز بازی را نبردیم. حتی با اینکه از بازی تیمم راضی هستم، ولی پیروزی در این بازی خیلی به اعتماد به نفس ما کمک می‌کرد.

کولاکویچ در ادامه گفت: بازی واقعاً سختی مقابل برزیل داشتیم. ما برای چنین بازی‌هایی به تجربه بیشتری نیاز داریم. بعضی بازیکنانم باید تجربه بیشتری کسب کنند. آنها در پایان در بازی قدرت و نیروی خودشان را از دست دادند، چون ۳-۴ بازی متوالی داشتند. به هر حال به تیم برزیل تبریک می‌گویم و برایشان تا پایان تورنمنت آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی ایران
سرمربی ایران


ایگور کولاکویچ درباره عملکرد تیم ملی تا اینجای مسابقات گفت: اول اینکه باید بگویم این فصل برای ما خیلی طولانی و سخت بود. چون از ابتدای فصل و ماه آپریل تنها با ۱۴ یا ۱۶ بازیکن بازی کردیم.

بازی در لیگ ملت‌ها، فینال لیگ ملت‌ها، انتخابی المپیک توکیو، قهرمانی آسیا و الان هم که در جام جهانی هستیم. دوران واقعاً سخت و فشرده‌ای را گذراندیم. بیشتر بازیکنان خیلی خسته بودند و بعضی از آنها از مصدومیت قدیمی رنج می‌بردند. برخی دیگر هم مثل فرهاد قائمی اینجا مصدوم شدند.

او در پایان گفت: هدف ما این است که به بازیکنان جوان فرصت بازی بدهیم تا از بازی کردن در این مسابقات و مقابل تیم‌های قوی لذت ببرند، برای هر توپ بجنگند و تجربه‌اندوزی کنند تا برای باشگاه‌ها و تیم ملی در دوره‌های آینده آماده شوند.

سرمربی ایران
سرمربی ایران

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد