آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

ایتالیا و لهستان ؛ نشست خبری پس از بازی در جام جهانی ۲۰۱۹

به گزارش آریاورزش، روز پنجم مسابقات جام جهانی ۲۰۱۹، ایتالیا و لهستان به مصاف هم رفتند و ایتالیا نتیجه  ۳-۰ به لهستان واگذار کرد. لهستان در این بازی با نتیجه ۲۵-۱۸، ۲۵-۱۸، ۲۵-۲۲ بازی را از آن خود کرد تا تعداد بردهای خود را به عدد ۴ برساند.

ویتال هاینن سرمربی تیم لهستان

امروز خیلی خوب بازی کردیم. کمی اشتباه داشتیم ولی تمرکز لازم را داشتیم تا بتوانیم اشتباهات خود را جبران کنیم. واقعا فکر نمی کردم و شوکه شدم که بعد از یک فصل سخت و طولانی بتوانیم چنین بازی را در مقابل ایتالیا داشته باشیم و بازی را ببریم.

بارتوش کورک کاپیتان تیم لهستان:

بازی در صبح بسیار سخت است و مثل دیروز ما اولین بازی امروز بودیم. ما یاد گرفتیم که اگر در ابتدای بازی سرحال نباشیم و بازی را پر انرژی شروع نکنیم ممکن است که ست را واگذار کنیم. دیروز ما ست اول را دادیم. اما نگذاشتیم امروز، این موضوع بار دیگر تکرار شود.

به هم تیمی هایم افتخار می کنم. خیلی خوب و حساب شده تیم ایتالیا را تحت فشار گذاشتیم و از این بابت خوشحالم. ایتالیا تیم خوبی است اما قطعا در ادامه این تورنمنت بازی بهتری از این تیم خواهیم دید.

کار تیمی ما امروز عالی بود و امیدوارم به همین روند را در هیروشیما نیز داشته باشیم.

بلنجینی سرمربی ایتالیا

تیم لهستان بهتر از ما بازی کرد. در ست های اول و دوم استمرار لازم در رفع ضعف های خود در مواقع حساس را نداشتیم و امتیازات زیادی را در دفاع از حملات آنها از دست دادیم. با سرویس های موجی شان دریافت ما را به مشکل انداختند.

بعد از ان کمی بهتر شدیم ولی نتوانستیم از موقعیت هایمان در زمانی که فرصت داشتیم استفاده لازم را ببریم.

گابریل نلی بازیکن تیم ایتالیا

خیلی بد باختیم مخصوصا وقتی زمانهای زیادی برای استفاده داشتیم و نتوانستیم به درستی از انها بهره ببریم. خب باعث پشیمانی برای تیم ماست.

فرصت این را داشتیم که کنترل بازی را بدست بگیریم. بازی خوب آنها را متوقف کنیم ولی اینکار را نکردیم. ما باید خطاهای خود را آنالیز کنیم و برای رفع آنها راهکاری پیدا کنیم.

ایتالیا و لهستان
ایتالیا و لهستان

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد