آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

ژاپن و آمریکا ؛ نشست خبری پس از بازی در جام جهانی ۲۰۱۹

به گزارش آریاورزش، در آخرین بازی روز چهارم جام جهانی والیبال ۲۰۱۹، تیم ملی ژاپن و آمریکا به مصاف هم رفتند که در پایان آمریکا با نتیجه ۳-۰ و با امتیازات ۱۹-۲۵ ، ۱۹-۲۵ و ۲۱-۲۵ پیروز شد.

مکسول هولت ۱۲ امتیاز برای آمریکا بدست آورد. در پایان بازی سرمربیان و کاپیتان‌های تیم‌ها در نشست خبری حاضر شدند.

جان اسپرا – سرمربی آمریکا

من فکر می‌کنم ژاپن بیشترین پیشرفت را در میان تیم‌های دنیا داشته، و تعدادی بازیکن جوان و خوب در اختیار دارند. آنها خوب دفاع می‌کنند و ضربات سختی به توپ می‌زنند. شاید ژاپن بزرگترین تیم نباشد، اما آنها می‌دانند که چطور باید بازی کنند.

ژاپن و آمریکا
ژاپن و آمریکا

مایکا کریستن‌سن – کاپیتان آمریکا

از این نتیجه خیلی خوشحالیم. ژاپن با بازیکنانی که انتظارش را داشتیم بازی نکرد. از طرفی بعضی از بازیکنان ما که زیاد شانس بازی نداشتند، امشب خوب ظاهر شدند. ژاپن به عنوان یک تیم، پیشرفت خیلی زیادی کرده است. آنها با حضور یوکی ایشیکاوا و یوجی نیشیدا، تیم خطرناکی هستند.

ژاپن و آمریکا
ژاپن و آمریکا

یوئیچی ناکاگاییچی – سرمربی ژاپن

این بازی برای ما یک شکست محض بود. آمریکا با تیم کامل خود بازی نکرد، اما همه آنها در سطح بالایی بازی می‌کردند. من هم تغییراتی در لیستم ایجاد کردم و امیدوار بود که بازیکنان جدید بتوانند بهتر کار کنند و از عهده حریفی مثل آمریکا بر بیایند. آمریکا از ابتدا بازی از ما پیش افتاد و تا پایان بازی هم پیش رفت. امروز به تاتسویا فوکوزاوا و نیشیدا استراحت دادم.

ماساهیرو یاناگیدا – کاپیتان ژاپن

فشاری که آمریکا با سرویس‌های خو به ما وارد کرد خیلی ما را اذیت کرد؛ و از طرفی ما هم نتوانستیم از طریق آنها را تحت فشار قرار بدهیم. تیم ما امشب آشفته بازی کرد و پاس‌ها نامنظم بود. همچنین آمریکا خیلی خوب دفاع کرد.

ژاپن و آمریکا
ژاپن و آمریکا

 

تیم ملی آمریکا فردا ساعت ۹:۳۰ به مصاف تونس می رود و ژاپن میزبان فردا ساعت ۱۳:۵۰ به مصاف آرژانتین خواهد رفت.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد