آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

کاپیتان استرالیا: نتوانستیم به خوبی از فرصت هایمان استفاده کنیم

استپلز کاپیتان استرالیا

به گزارش آریاورزش،مکس استپلس کاپیتان استرالیا در نشست خبری پس از باخت ۳-۱ برابر ایران گفت:به تیم ایران تبریک میگویم. ما در زمانهایی از بازی از سرویس های حریف خوب استفاده کردیم و توانستیم امتیاز بگیریم.

به طور نرمال در بازی والیبال وقتی توپ را در زمین خودت خوب کنترل کنی به طبع می توانی امتیازات بیشتری جمع کنی و در نهایت پیروز بازی باشی. هنوز امار بازی را ندیده ام اما فکر می کنم تیم ایران از ما بهتر بوده است.

می توانم بگویم در کل بازی نتوانستیم به خوبی از فرصت هایمان استفاده کنیم و بخاطر همین موضوع کمی ناراحت هستیم. در انتهای بازی فقط اختلاف دو امتیاز برای گرفتن ست بین دو تیم فاصله بود که نشان از نزدیک بودن و حساس بودن بازی میدهد.

بازی های بسیاری با ایران داشتیم که به همین صورت حساس بوده اند. در طول ماه اخیر بازیهای زیادی با هم داشتیم و تیمها بخوبی یکدیگر را میشناسند.

اغلب اوقات بازی ما میدانیم انها چه می خواهند بکنند و بالعکس انها هم برنامه های ما را میدانند. نتیجه نشان می دهد که امروز ایران بهتر از ما بازی کرد و بازی را هم برد.
فردا با کانادا بازی داریم و تلاش می کنیم که بازی را ببریم. نهایت تلاشمان را می کنیم تا ببینیم در نهایت چه نتیجه ای حاصل می شود.

مکس استپلس کاپیتان استرالیا
مکس استپلس کاپیتان استرالیا

 

تیم ملی استرالیا فردا ساعت ۱۱:۳۰ به مصاف کانادای با انگیزه ای میرود که در بازی امروز پیروز میدان بوده است.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد