آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لبدو: وقتی به تیمی مثل ایران فرصت می‌دهی، نباید انتظار برد داشته باشی

به گزارش آریاورزش، تیم ملی والیبال استرالیا در روز چهارم مسابقات جام جهانی ۲۰۱۹، با نتیجه سه بر یک مقابل ایران شکست خورد. مارک لبدو سرمربی تیم استرالیا پس از پایان بازی در نشست خبری گفت: از بازی امروز شاگردانم راضی نیستم چون مثل دیروز بازی نکردند.

در ابتدای بازی کمی سردرگم بودیم و حواسمان به بازی نبود. در ست دوم موقعیت خوبی به دست آوردیم و خوب بازی کردیم و در نهایت ست مال ما شد.

وی ادامه داد: اگر ما ست سوم را ۱۰ بار بازی کنیم، باید ۸ بار ۲۵-۲۰ این ست را ببریم. وقتی فرصت های بسیاری را به تیمی مثل ایران می‌دهی نباید انتظار پیروزی در آن بازی را داشته باشی. آنها سرویس‌های خوبی در انتهای ست سوم زدند، اما ما باید آن ست را می‌بردیم.

لبدو در ادامه گفت: در ست چهارم دو تیم بسیار‌ پایاپای پیش رفتند. ما یک شانس داشتیم که آن هم نصف نصف بود. نمی‌خواهم در این مورد زیاد صحبت کنم.

اگر اختلاف امتیاز را یک یا دو تا بیشتر می‌کردیم، آنوقت همه چیز تغییر می‌کرد. از این بابت بسیار ناراحتم. فردا دوباره بازی داریم و باید با انرژی و تعصب بیشتری وارد زمین شویم.

مارک لبدو سرمربی تیم استرالیا
مارک لبدو سرمربی تیم استرالیا

تیم ملی استرالیا فردا ساعت ۱۱:۳۰ به مصاف کانادای با انگیزه ای میرود که در بازی امروز پیروز میدان بوده است.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد