آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

کاپیتان ایران: بازی را با یک نتیجه خوب برنده شدیم / فردا با بهترین تیم دنیا بازی داریم

سعید معروف

به گزارش آریاورزش، سعید معروف کاپیتان ایران در نشست خبری پس از پیروزی ۳-۱ برابر استرالیا گفت: هر دو تیم خیلی خوب روی همدیگر شناخت داشتند. چون ماه قبل ما سه یا چهار بازی با یکدیگر داشتیم.

آنها تیم باکیفیتی هستند. فکر می‌کنم امروز از سرویس‌های آنها خوب استفاده کردیم و دریافت‌هایمان هم خیلی خوب بود. همین موضوع باعث شد تا این بازی را با یک نتیجه خوب برنده شویم.

معروف درباره بازی فردا مقابل برزیل گفت: فکر می‌کنم از دو روز پیش تیم ما در شرایط خوبی قرار گرفته است. ما تورنمنت را بد شروع کردیم، اما در ادامه رو به بهتر شدن هستیم. از طرفی فردا با برزیل، بهترین تیم دنیا بازی خواهیم داشت. بنابراین باید فقط از این بازی لذت ببریم و به نتیجه فکر نکنیم.

او در پاسخ به این سؤال که چرا در دو بازی اخیر به میدان نرفته، توضیح داد: ما بازیکنان خوبی در تیم‌مان داریم. در هر پست بازیکنان جوانی در اختیار داریم و من فکر می‌کنم حضور آنها خودش یک استراتژی است.

ما نمی‌دانیم فردا یا روزهای بعد چه کسی بازی خواهد کرد. اما فکر می‌کنم پاسور دوم ما جواد کریمی خیلی خوب بازی می‌کند. او در زمین بازی تمرکز کامل دارد. او دو بازی به میدان رفت و ما هر دو بازی را بردیم. نمی‌دانم، اما فکر می‌کنم همین رویه را ادامه بدهیم.

سعید معروف کاپیتان ایران
سعید معروف کاپیتان ایران

تیم ملی ایران فردا ساعت ۸:۳۰ صبح به مصاف برزیلی خواهد رفت که تا کنون باختی نداشته و ۱۲ امتیاز مقتدرانه در صدر جدول ایستاده است.

باید دید فردا کدام یک از بازیکنان به زمین خواهند رفت؛ باتجربه ها یا جوانان…؟

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد