آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

کولاکویچ؛ ست آخر بازی نشان داد که بازی بسیار سختی را برنده شدیم

ایگور کولاکویچ

به گزارش آریاورزش، ایگور کولاکویچ؛ سرمربی تیم ایران در نشست خبری پس از پیروزی برابر استرالیا گفت: ست آخر بازی نشان داد که بازی بسیار سختی را برنده شدیم. اگر چه ست اول نیز بیانگر یک بازی سخت بود. برای ما پیروزی در این بازی بسیار مهم بود، چون واقعا ست آخر به ما خیلی سخت گذشت. برای ما این مهم بود که برخی بازیکنان جوان ما جایگاه خود را در میدان پیدا کنند. آنها خیلی خوب بازی کردند و فکر می‌کنند تجربه خوبی از این بازی به دست آوردند.

وی افزود: در ست دوم تیم استرالیا بسیار خوب سرویس زد و ما قادر به دریافت آنها نبودیم. اما خوشبختانه خطای سرویس آنها در ست‌های بعد زیاد شد و ما توانستیم برنامه‌های خود را در زمین اجرا کنیم و با دفاع‌های خوب خود توانستیم حملات آنها را مهار کنیم و پیروز میدان باشیم.

ایگور کولاکویچ؛
ایگور کولاکویچ؛

تیم ملی ایران فردا ساعت ۸:۳۰ صبح به مصاف برزیلی خواهد رفت که تا کنون باختی نداشته و ۱۲ امتیاز مقتدرانه در صدر جدول ایستاده است. باید دید فردا کدام یک از بازیکنان به زمین خواهند رفت؛ باتجربه ها یا جوانان…؟

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد