آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

برزیل و روسیه ؛ نشست خبری پس از بازی در جام جهانی ۲۰۱۹

به گزارش آریاورزش،  برزیل و روسیه در چهارمین روز مسابقات جام جهانی به مصاف هم رفتند که برزیل به چهارمین برد خود رسید۔ الان سوزا با ۱۸ امتیاز, امتیاز اورترین بازیکن زمین شد۔

مصاحبه سرمربیان و کاپیتانهای دو تیم پس از بازی

رنال دال زوتو سرمربی برزیل

پیروزی در این بازی برایمان بسیار مهم بود۔ به بچه ها گفته بودم که بازی دو تیم روسیه و برزیل بازی بزرگی است و باید حواسمان باشد۔

کار تیمی ما در همه قسمتها امروز خوب پیش رفت و توانستیم روسیه را تحت فشار بگذاریم۔ پیروزی بزرگی برای ما بود۔

باید ریکاوری لازم را روی بازیکنان داشته باشیم و برای بازی فردا مقابل ایران اماده شویم۔
این تورنمنت بسیار طولانی است و هر بازی داستان خودش را دارد۔ فردا قصه ی دیگری داریم۔ پس باید برای داستان فردا مطالعات دیگری داشته باشیم تا قادر به پیروزی باشیم۔
مهمترین چیز برای ما این است که مطمئن باشیم در هر بازی در بهترین شرایط ممکن هستیم۔

رنال دال زوتو سرمربی برزیل در مسابقه برزیل و روسیه
رنال دال زوتو سرمربی برزیل در مسابقه برزیل و روسیه

 برونو رزنده کاپیتان برزیل

بازی با روسیه همیشه سخت بوده۔ انها بازیکنان جوان و باتجربه ای دارند و همیشه هم خوب بازی می کنند می دانستیم در سرویس خوب هستند و بازی سرعتی دارند و برای ما مشکل ساز شد۔ سرویس های با ریسک بالای کم خطایی زدیم که یکی از عوامل پیروزی ما بود۔

 برونو رزنده کاپیتان برزیل در مسابقه برزیل و روسیه
برونو رزنده کاپیتان برزیل در مسابقه برزیل و روسیه

توماس سامولو سرمربی روسیه

بعد از ست اول در دو ست بعد شانس برد داشتیم که متاسفانه استفاده نکردیم۔ برزیل تیمی است که خوب سرویس میزند می توانستیم در هر دو ست بازی را به سود خوب کنیم اما نکردیم و وقتی از فرصت ها این استفاده را نکنی چنین اتفاقی هم می افتد و بازی را می بازی۔

وی در مورد بازی بعدی با مصر ادامه داد:
خب باید با این تیم بازی کنیم و برای هر توپ تلاش کنیم مثل همه بازیها۔ رقابتها طولانی است و فرصت فکر کردن به هفته بعد یا چیزهای دیگر را ندارید۔
باید استراحت کنیم و برای بازی فردا که اولین بازی و در ساعت ۱۱ صبح (به وقت ژاپن؛ این بازی فردا ساعت ۰۵:۳۰ ظهر به وقت ایران برگزار خواهدشد) است اماده شویم که حتما به امادگی متفاوتی نیاز دارد۔ باید زودتر بخوابیم و تمام انرژیمان را برای فردا ذخیره کنیم۔
در بازی امروز برخی ضعف هایمان را بهبود دادیم۔ بازی دیروز بازی سختی برای ما بود و درس گرفتیم۔ امروز در سرویس و ضربات نهایی بهتر بودیم و الان در مسیر بهتر کردن نقاط ضعفمان هستیم نه فقط صرفا گرفتن نتیجه۔ شما باید بهتر از رقیبت عمل کنی تا برنده باشی۔

توماس سامولو سرمربی روسیه در مسابقه برزیل و روسیه
توماس سامولو سرمربی روسیه در مسابقه برزیل و روسیه

سرگی گرانکین کاپیتان روسیه

در کل بنظرم بد بازی نکردیم۔ برزیل خیلی بهتر از ما بود و اجازه بازی به ما نداد و پیروز شد۔ بنظرم در انتهای بازی بسیار نزدیک به هم بازی کردیم ولی ما بازیکنان جوانی هستیم که تجربه کافی در لحظات حساس را ندارند۔ توپهای خوبی در زمین داشتیم که استفاده درستی از انها نکردیم۔
در کل برزیل خوب بازی کرد و ما هم باید برای بازیهای بعد بیشتر تلاش کنیم۔

سرگی گرانکین کاپیتان روسیه در مسابقه برزیل و روسیه
سرگی گرانکین کاپیتان روسیه در مسابقه برزیل و روسیه


izmir escort kizlar

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد