آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لهستان و آرژانتین ؛ نشست خبری پس از بازی در جام جهانی ۲۰۱۹

به گزارش آریاورزش، دومین بازی روز چهارم جام جهانی ۲۰۱۹ بازی لهستان و آرژانتین بود. لهستان سومین پیروزی خود در این جام را با پیروزی ۳-۱ مقابل آرژانتین به دست اورد۔ لهستان ست اول را با نتیجه ۲۷-۲۹ به سختی باخت ولی ست های دوم تا چهارم را با نتیجه ۲۵ – ۱۷ / ۲۵ – ۱۸ / ۲۶ – ۲۴ پیروز شد.

لهستان و آرژانتین
لهستان و آرژانتین

ویتال هاینن سرمربی تیم لهستان

تیم ارژانتین در دو بازی اول و دوم خود در جام عالی بود۔ امروز هم خوب بازی کردند۔ ممکن است انها بهترین تیم در این تورنمنت باشند۔ دیروز به امریکا باختیم و امروز ارژانتین را با اینکه خوب بازی کردند شکست دادیم۔

بارتوش کورک کاپیتان لهستان

بازی خوب اما سختی برای ما بود۔ توانستیم بازی را ببریم۔ ارژانتین خوب بازی کرد۔ امروز با بیش از ۱۰۰% توان خود در زمین بازی کردیم تا ببریم۔ این پیروزی را مدیون پاسور خود فابیو درژیزگا هستیم که عالی کار کرد۔

مارسلو مندز سرمربی آرژانتین

بازی سختی بود۔ ست اول هوب بود۔ تیم لهستان تیم عالیست که در سطح بالایی بازی میکند۔ ما سخت تلاش کردیم۔ تیم ما تیم جوانیست که بسیار تلاش میکند تا خوب بازی کند و پیشرفت کند۔ امیدوارم بازی به بازی عملکردمان بهتر شود۔

مارتین راموس کاپیتان ارژانتین

در بازی امروز همکی سخت تلاش کردیم۔ لهستان از تیم های رده بالای رنک جهان است و خوشحالیم که در مقابل انها بازی کردیم۔

لهستان و آرژانتین
لهستان و آرژانتین

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد