آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

دیدار قهرمان و نایب‌قهرمان آسیا، این‌بار در جام جهانی والیبال ۲۰۱۹

به گزارش آریاورزش، در روز چهارم مسابقات جام جهانی والیبال ۲۰۱۹، دو تیم ایران و استرالیا به عنوان قهرمان و نایب قهرمان آسیا با یکدیگر دیدار خواهند کرد.

دو تیم در شرایط تقریبا برابری قرار دارند. هر دو به تازگی از رقابت‌های قهرمانی آسیا که در تهران برگزار شد، بازگشتند و جام جهانی را با دو شکست آغاز کردند. هر دو تیم در بازی سوم‌شان با تغییراتی که ایجاد کردند به اولین برد خود در جام جهانی رسیدند.

ایران در اکثر بازی‌های رسمی یا دوستانه مقابل استرالیا برنده بوده، اما استرالیایی‌ها ثابت کردند که در شرایط خاص می‌توانند تیم زهرداری باشند.

ممکن نیست کسی مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۲ لندن را فراموش کند. ایران در حالی که پیش از مسابقات، در دیدار دوستانه این تیم را شکست داده بود، اما در بازی نهایی استرالیا متفاوت ظاهر شد و ناباورانه ایران را شکست داد تا تیم ملی ایران تنها با اختلاف یک ست، المپیک لندن را از دست بدهد.

ایران و استرالیا، امسال سه مرتبه با یکدیگر روبه‌رو شدند و بازی فردا چهارمین جدال آنها در سال ۲۰۱۹ خواهد بود که ایران دو برد و استرالیا یک برد دارد. ایران در بازی‌های لیگ ملت‌ها و فینال قهرمانی آسیا با نتیجه ۳-۰ استرالیا را شکست داد. اما در مرحله اول مقدماتی قهرمانی آسیا ۳ بر یک شکست خورد.

اما در جام جهانی ۲۰۱۵ این استرالیا بود توانست ایران‌ را ۳-۰ شکست دهد. در آن سال، ایران و استرالیا هر دو با ۴ برد و ۷ باخت، به ترتیب هشتم و نهم شده بودند.

با این تفاسیر، بازی فردا فرصتی خواهد بود تا مردان سرزمین کانگورو، شکست‌های اخیر را جبران کنند. مخصوصاً این که توانستند امروز مقابل روسیه ۳-۲ برنده باشند و برای اولین‌بار در تاریخ، این تیم را شکست دهند. قطعا این نتیجه باعث خودباوری و انرژی بیشتر برای آنها می‌شود.

در تیم ایران نیز شرایط به همین گونه است. ایران با استفاده از ترکیب جوان و تازه نفسی که کمتر امسال بازی کرده بودند، به تیمش روح دمید و مقابل کانادا ۳-۱ پیروز شد.

این دیدار فردا شنبه ساعت ۱۱:۳۰ برگزار می‌شود.

دیدار قهرمان و نایب قهرمان آسیا در جام جهانی والیبال ۲۰۱۹ / ایران - استرالیا


izmir escort kizlar

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد