آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

‌ کولا کویچ :امیدوارم بازیکنان از شکست احساس بدی داشته و انرژی خود را بیشتر کنند!

غفور مثل همیشه آماده نیست

‌به گزارش آریاورزش، ایگور ‌کولا کویچ در نشست خبری پس از شکست سه بر یک مقابل مصر در جام جهانی ۲۰۱۹ گفت:

«اول از همه به تیم مصر برای این پیروزی تبریک می‌گویم. برای ما این تورنمنت هنوز شروع نشده، اما از طرفی برای ما خیلی سخت است که مسابقات را در شرایط عادی تمام کنیم. اکثر ما به دلایل زیادی هنوز از لحاظ ذهنی و جسمی برای این تورنمنت آماده نیستیم. اما امروز هم در لحظات مهم خوب بازی نکردیم، مخصوصاً در ست دوم.
‌‌در ست سوم، اختلاف امتیاز را به ۱۶-۱۷ رساندیم ولی بازی از دستمان خارج شد. بعد از آن در ست آخر هم همین اتفاق تکرار شد و نتوانستیم در لحظه های مهم بازی همیشگی خودمان را ارائه کنیم که نتیجه آن هم باخت ۳ بر یک است.»

ایگور ‌کولا کویچ سرمربی تیم ملی والیبال
ایگور ‌کولا کویچ سرمربی تیم ملی والیبال

 ‌کولا کویچ درباره غیبت امیر غفور در این بازی گفت:

«غفور امروز برای این بازی آماده نبود. همینطور می‌خواستم بازی پوریا یلی را هم در میدان ببینم. او بازیکن جوان و آینده والیبال ایران است. یلی امسال با تیم زیر ۲۱ سال ایران قهرمان جهان شد، برای همین می‌خواستم او در شرایط سخت هم محک بزنم. اما غفور مثل همیشه آماده نیست.»

سرمربی تیم ملی والیبال در خصوص تغییرات احتمالی برای بازی آینده مقابل کانادا افزود:

«وقتی زیادی نداریم تا چیزی را تغییر بدهیم. چون برای این تورنمنت طولانی با آمادگی نیامدیم. اما امیدوارم که بازیکنان بابت این شکست احساس بدی داشته باشند تا یک مقدار بر روی انرژی خود در زمین تغییر ایجاد کنند! از لحاظ تکنیکی و المان‌های بازی نمی‌توانم چیزی بگویم. چون ما برای تغییرات وقت نداریم. چیزی که به آن احتیاج داریم انرژی است.»

ایگور ‌کولا کویچ سرمربی تیم ملی والیبال
ایگور ‌کولا کویچ سرمربی تیم ملی والیبال

پی نوشت:

بهتر نیست جای اینکه مرتب توپ را در زمین بازیکنان بیاندازید، شما هم از این شکست احساس بدی داشته باشید و مقداری در تفکرات خود تغییر ایجاد کنید؟! بازیکنان دقیقاً کدام انرژی را بیشتر کنند؟ 

1 نظر
  1. سارا می گوید

    غفور مثل همیشه اماده نیست؟ وا این چ حرفیه غفور همیشه عامل برد ماست

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi