آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

دومین شکست ایران مقابل مصر / مصر متفاوتی را شاهد بودیم آقای عبدلحی!

به گزارش آریاورزش، تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی از مسابقات جام جهانی والیبال ۲۰۱۹، امروز از ساعت ۵:۳۰ دقیقه بامداد چهارشنبه ۱۰ مهر به مصاف مصر رفت و سه بر یک مقابل این تیم شکست خورد تا دومین باخت متوالی خود را در این رقابت‌ها تجربه کند.

ایران ست اول این دیدار را ۲۵-۲۲ پیروز شد، اما در سه ست متوالی با نتایج ۲۴-۲۶ ، ۱۸-۲۵ و ۲۴-۲۶ بازی را واگذار کرد.

همانطور که احمد صلاح عبدلحی کاپیتان مصر پس از پیروزی مقابل استرالیا گفته بود، در این بازی صر متفاوتی را شاهد بودیم. تیم ملی ایران و مصر هفت مرتبه مقابل هم قرار گرفته بودند که سهم ایران ۶ برد و یک باخت بود. با این شکست ایران به دومین باخت خود مقابل این تیم رسید.

دومین شکست ایران در جام جهانی والیبال ۲۰۱۹ / ایران - مصر

 

در بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۵ و المپیک ۲۰۱۶ نیز دو تیم به مصاف هم رفته بودند که ایران در هر دو بازی پیروز شده بود!

این دیدار پوریا یلی ۲۲ امتیاز بدست آورد و امتیازآورترین بازیکن بود. (۲۰ حمله، ۲ دفاع)

احمد صلاح عبدلحی، کاپیتان مصر ۲۱ امتیاز کسب کرد (۱۴ حمله، ۳ دفاع، ۴ سرویس) او شب گذشته پس از پیروزی مقابل استرالیا گفته بود: مصر متفاوتی را امسال خواهید دید!‌

دومین شکست ایران در جام جهانی والیبال ۲۰۱۹ / ایران - مصر

مصر در این بازی با سرویس و دفاع عالی، امان ایران را برید! و در مقابل ایران که هیچ امتیاز سرویسی بدست نیاورد و با بدن‌هایی خسته دنبال توپ دوید، هر چند که از لحاظ آماری در دریافت و توپگیری خوب کار کرد.

‌فقط امیدواریم که امروز در نشست خبری، دیگر آقای کولاکویچ با بهانه‌هایی مثل خستگی، بی‌انرژی، دفاعی نبودن تیم! به قول معروف به سر مال نزنند! یکبار از خودشان بپرسند دلیل این خستگی و کمبود انرژی چیست؟!

در این دیدار سعید معروف، میلاد عبادی‌پور، پوریا فیاضی، پوریا یلی، علی شفیعی، علی مجرد و محمدرضا حضرت‌پور برای ایران بازی کردند و در دقایقی نیز فرهاد قائمی، مسعود غلامی، امیرحسین اسفندیار و جواد کریمی به میدان آمدند.

تیم ملی ایران در سومین بازی خود جمعه ساعت ۵:۳۰ به مصاف کانادا می‌رود.

ذومین شکست ایران در جام جهانی والیبال ۲۰۱۹ / ایران - مصر

1 نظر
  1. هوشنگ نیوشا می گوید

    با سلام، بعرض میرسانم:که تیم ملی والیبال ایران دردوبازی اخیرترکیب متفاوتی داشت.نخست مقابل روسیه بلوک شد ! سپس برابرمصربازی برده راواگزارکرد؟ ایران ارنج تیمی و تعویض متاسب نداشت.ضمن اینکه درسرویس ودریافت و پاسکاری هشیارانه عمل نکردوجای خالی موسوی قدرتی زن ایران سبزبود ! و سبزینگی پرچم رنگارنگ مینمود؟ باری از بازیکنان امتیازاورتیم امیرغفورباتجربه واسفندیارطلایی کمتر استفاده شد.بازیکنان قدرفاصله امتیازات راندانستندومربی تیم هشدارلازم برای بردبازی راتفهیم نکرد!؟ ازلحاظی قدرت بدنی بازیکنان نیزافت کیفی داشت وروحیه بازیکنان بدلیل عدم سازماندهی فدراسیون والیبال ایران درمقایسه باسایر تیمها ضعیف بود.امید است :رکاوری وانتخابات فدراسیون در استانه مسابقات جام جهانی والمپیک اینده سازماندهی گردد. احتراما”

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد