آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

سایپا با هاشمی قدرتمندتر از همیشه!

به گزارش آریاورزش، باشگاه سایپا همچنان در یارگیری برای تیم والیبال بانوانش فعال است. از این رو پوران زارع ملی پوش سرعتی زن کشور، که ۱۱ سال در ذوب آهن به عنوان کاپیتان حضور داشته است و یک سال حضور در تیم نامی نو را نیز در پرونده دارد با عقد قرارداد رسمی به تیم والیبال بزرگسالان سایپا اضافه شد.

پوران زارع
پوران زارع
همچنین ندا چملانیان با عقد قرارداد رسمی به جمع نارنجی پوشان والیبال بانوان اضافه شد تا به عنوان پشت خط زن ایفای نقش کند.
این بازیکن ۱۲ سال عضو تیم ملی در رده های سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان بوده است و ۳ سال پیاپی کاندیدای برترین بازیکن سال لقب گرفته است. گفتنی است؛ وی سال ۱۳۹۶به عنوان برترین بازیکن سال انتخاب و معرفی شد.
ندا چملانیان
ندا چملانیان

سپیده اصغری بازیکن دیگری است که به جمع نارنجی پوشان والیبال سایپا اضافه شد. بازیکن سال گذشته تیم آراز با قرارداد رسمی به جمع نارنجی چوشان والیبال سایپا پیوست.

سپیده اصغری بازیکن جدید باشگاه سایپا
سپیده اصغری بازیکن جدید باشگاه سایپا

باشگاه سایپا در تکمیل کادر فنی تیم والیبال بانوان خود با نظر مریم هاشمی سرمربی، سپیده توکی، رکورد دار پرش ارتفاع، هفتگانه و پنجگانه ایران
قهرمان آسیا و مربی تیم دوومیدانی دانشگاه آزاد را جذب کرد. توکلی که سابقه بازی در تیم های هما و دانشگاه آزاد و مربیگری تیم دوومیدانی دانشگاه آزاد را در کارنامه خود دارد در فصل ۹۸، مریم هاشمی را با عنوان مربی بدنساز همراهی خواهد کرد.

سپیده توکلی مربی جدید باشگاه سایپا
سپیده توکلی مربی جدید باشگاه سایپا

همچنین بهاره آریان بازیکن سابق تیم برق تهران و مربی تیم های منتخب البرز و‌ تیم های جوانان و نوجوان استان البرز و تیم لیگ برتری آبنوس و توپکای بابلسر را در کارنامه خود داراست.
آریان مربی درجه یک ملی و داور درجه ٢ فدراسیون والیبال است.

بهاره آریان جدید باشگاه سایپا
بهاره آریان جدید باشگاه سایپا

گفتنی است قبل از این باشگاه سایپا با مریم مطلبی به عنوان مربی و شبنم علیخانی، نگار کیانی، فاطمه حسنی سعدی، مهسا صابری، غزاله نجاتی،تهمینه درگذنی،غزاله نوروزی و فاطمه بودش به عنوان بازیکن به توافق رسیده بود.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد