آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

شکست ایران مقابل روسیه در جام جهانی ۲۰۱۹ / جای موزرسکی خالی نبود!

به گزارش آریاورزش، تیم ملی والیبال ایران در اولین بازی خود در رقابت‌های جام جهانی والیبال ۲۰۱۹، از ساعت ۸:۳۰ صبح به مصاف روسیه رفت و با نتیجه سه بر یک شکست خورد.

ایران ست اول و دوم این دیدار را با نتایج ۲۱ – ۲۵ و ۱۸ – ۲۵ واگذار کرد. در ست سوم علیرغم پنج امتیاز اختلاف، توانست نتیجه را برابر کرد و ۲۶ – ۲۴ پیروز شد. اما در نهایت در ست چهارم ۲۲ – ۲۵ شکست خورد تا اولین بازی ایران در رقابت‌ها با شکست همراه شود.

ایران بازی را با ترکیب اولیه سعید معروف، امیر غفور، میلاد عبادی‌پور، فرهاد قائمی، علی شفیعی و محمدرضا حضرت‌پور آغاز کرد و در ادامه علی مجرد به میدان آمد. همچنین از ست سوم پوریا یلی جایگزین غفور شد و عملکرد خوبی داشت.
شکست ایران مقابل روسیه در جام جهانی والیبال ۲۰۱۹

با وجودی که ایران امروز بر خلاف همیشه در خط دریافت و توپگیری از حریف برتری داشت و در سرویس خوب کار کرد، اما دفاع پی در پی روس‌ها اجازه امتیازآوری بیشتر به بازیکنان ایران نداد تا روسیه اصلا جای خالی دیمیتری موزرسکی را احساس نکند.

در این بازی میلاد عبادی‌پور با ۱۸ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن میدان بود. (۱۶ حمله، ۲ دفاع)

یاروسلاو پودلیسنیخ نیز ۱۸ امتیاز برای روسیه بدست آورد. (۱۴ حمله، ۲ دفاع، ۲ سرویس)

 

شکست ایران مقابل روسیه در جام جهانی والیبال ۲۰۱۹
آمار بازی ایران – روسیه
1 نظر
  1. هوشنگ نیوشا می گوید

    باسلام، تیم ملی والیبال ایران دربازی امروزباارنج تیمی ناهماهنگ وتغییرات نامناسب دراسپک ودفاع روی تور وسرویس وتوپگیری ناقص وضعیف درغیاب بازیکنان قدرتی وسرعتی خوداقایان؛موسوی وپوریافیاضی بازی رابانتیجه ۳،۱
    واگزارکرد.بدیهی است جای مورونسکی خالی نبودولی جای اقای موسوی کاملاً خالی وبچشم میخورد.اگراقایان پوریاولی واسفندیارازگیم دوم بخدمت گرفته میشدندسرنوشت بازی طوردیگری رقم میخورد% امیداست باسازمان یافتن فدراسیون والیبال ایران این نابسامانیها خاتمه یافته وسازماندهی تیمهابامدیریت فراگیروهشیارانه انجام گیرد.احتراما”

    https://www.ariavarzesh.ir/?p=165353

    ⁦⁦ @ariavarzesh⁩۳۱ واگزارکرد

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد