آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

هاشمی سرمربی بانوان سایپا مجالی به رقیبان در یارگیری نمیدهد!

 نوروزی و بودش نارنجی پوش شدند

به گزارش آریاورزش، تیم والیبال بانوان سایپا همچنان در جذب بازیکن فعال است و امروز قرارداد دو بازیکن دیگر در این باشگاه ثبت شد.

از این رو تیم والیبال بانوان سایپا، غزاله نوروزی بازیکن آتیه دار کشور را به عنوان لیبرو جذب کرد.

غزاله نوروزی بازیکن خوش آتیه والیبال کشور که دو سال به عنوان بازیکن دانشگاه آزاد و یک سال در نماینده ی تهران ایفای نقش کرده است، با امضا قرارداد رسمی به جمع تیم والیبال بانوان سایپا اضافه شد.

غزاله نوروزی لیبروی بانوان سایپا
غزاله نوروزی لیبروی بانوان سایپا

همچنین فاطمه بودش، پاسور توانمند والیبال بانوان کشور، با امضا قرارداد رسمی، به جمع نارنجی پوشان سایپا اضافه شد.

فاطمه بودش پاسور ۲۳ ساله کشور که دو سال بازیکن سایپا بوده و یک سال نیز در نماینده تهران ایفای نقش کرده است، با امضا قرارداد رسمی به تیم والیبال بانوان سایپا پیوست.  این بازیکن ۸ سال سابقه حضور در والیبال کشور را در کارنامه دارد.

فاطمه بودش پاسور بانوان سایپا
فاطمه بودش پاسور بانوان سایپا

مریم مطلبی، با امضا قرارداد رسمی به جمع کادر فنی والیبال بانوان سایپا اضافه شد تا در مسند کمک مربی این تیم را همراهی کند.

مطلبی مربی جوان والیبال کشور، پیش از این در تیم های لیگ برتری سالوت تهران و توپکا بابلسر به عنوان کمک مربی و مربی بدنساز ایفای نقش کرده است.

مریم مطلبی کمک مربی بانوان سایپا
مریم مطلبی کمک مربی بانوان سایپا

پیش از این شبنم علیخانی (پاسور)، نگار کیانی (لیبرو)، فاطمه حسنی سعدی، مهسا صابری (دریافت کنندگان قدرتی)، غزاله نجاتی (پشت خط زن) و تهمینه درگذنی (سرعتی زن) نارنجی پوش شده بودند.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi