آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

پیمان اکبری : دوست داشتیم با استرالیا در فینال بازی کنیم

به گزارش آریاورزش پیمان اکبری در مورد پیروزی تیم ملی والیبال ایران برابر استرالیا و کسب عنوان قهرمانی مسابقات قهرمانی آسیا از سوی این تیم، گفت: این موفقیت را به مردم کشورمان تبریک می‌گویم. از همه کسانی که به این تیم کمک کردند، تشکر می‌کنم.

همانطور که می‌دانید، مسابقات فشرده و خیلی سختی را پشت سر گذاشته بودیم ولی خدا را شکر می‌کنیم که در شرایط سخت عقب نشینی نکردیم. ما به استرالیا در دور مقدماتی باختیم و خیلی انتقادات از ما شد.

ما خودمان دوست داشتیم در فینال به استرالیا بخوریم تا آن‌ها را شکست دهیم و بگوییم که آن بازی یک روز خاص بود. در مجموع عملکرد تیم ما انصافا خوب بود و با تمام وجود کار کردند.

آقای کولاکوویچ و دیگر همکاران هم خیلی برای تیم تلاش کردند. امروز کار ما در اینا تمام شد و باید خود را برای جام جهان آماده کنیم. امیدوارم با دعای خیر مردم، مثل لیگ جهانی و این مسابقات آسیایی دل مردم را شاد کنیم.

1 نظر
  1. هوشنگ نیوشا می گوید

    با سلام، ضمن تبریک پیروزی تیم ملی والیبال ایران وکسب مدال طلا وجام قهرمانی اسیابعرض میرسانم:که این دوره از مسابفات ازلحاظ کسب امتیازات حقوق شهروندی باحضورزنان دراستادیوم ورزشی بهمراه مردان کشورحایزاهمیت بود.از لحاظی درزمان انتخابات مدیریت فدراسیون درجه توسعه فرهنگی وسیاسی مردم کشوردرموقعیت بحران اقتصادی و تحریمهای بین المللی نشان داد:که ایرانیان خودشان مدیریت روبنای دولتی رابادرجه ۵ کیفیت فراگیربابهترین نتایج حقوق افریده اند.بطوریکه سرپرستی تیم وکارکنان وبازیکنان تیمها بادرجه اعتمادبالاوحمایت مردمی بااتکاء بشئونات ملی وافتخار میهنی کشورمیتوانندرقابت بین المللی کنند.بدیهی است :که مدیریت روبنایی کشوربایستی با استناد به حقوق شهروندی مدیریت کیفیت فراگیر فدراسیون والیبال ایران راتحقق کند ودولت کشورخواستاراحیای حقوق سیاسی وامتیازبین المللی گردد.با ارزوی پیروزی درانتخابات مسابقات المپیک و لیگ قهرمانی جهان درسال اینده بافدراسیون استاندارد کشور وبازیکنان شایسته تیم ملی والیبال ایران خدانگهدار.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد