آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

گلایه معروف در نشست خبری: در فدراسیون جنگ بر سر صندلی ریاست است

با این فدراسیون بی در و پیکر، باید سرمان را پایین بیاندازیم

به گزارش خبرنگار آریاورزش، سعید معروف پس از پیروزی ۳ بر صفر تیم ملی والیبال ایران و کره جنوبی در نیمه‌نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا در نشست خبری حاضر شد و نسبت به اوضاع نابسامان والیبال گلایه کرد.

وی ابتدا در خصوص بازی مقابل کره‌جنوبی گفت: همیشه بازی در مرحله نیمه نهایی و فینال دشوار است. فرقی نمی‌کند که حریف ما در این مرحله کدام تیم باشد. برای هر دو تیم شانس پیروزی مساوی است. بعد از اینکه در ست اول شکست خوردیم، توانستیم با کمک تجربه بالای بازیکنان تیم‌مان به بازی برگردیم. این بازی، روز خوب ما نبود اما در نهایت موفق شدیم کره را شکست داده و به فینال برویم.

معروف درخصوص حواشی به وجود آمده در اواخر ست چهارم توضیح داد: بازیکن کره معترض شد و از زیر تور عبور کرد و به زمین ما آمد. این حرکت در والیبال غیرقانونی است. اتفاق خاصی نیفتاد، فقط چون داور کارت قرمزها را اشتباه داد، در بازی وقفه ایجاد شد.

وی در مورد بازی فینال افزود: هم تیم ژاپن و هم استرالیا را خوب می‌شناسیم، اما بازی نهایی است و هر دو تیم شانس پیروزی دارند. مهم نیست چه تیمی فینالیست شود و فردا مقابل ما بازی کند. ما در هر صورت با انگیزه بالایی وارد میدان می‌شویم. به هر حال ما در خانه میزبان هستیم و حمایت هواداران را داریم. دوست داریم استرالیا به فینال راه پیدا کند، چون ما یک بازی به این تیم باختیم و می‌توانیم آن شکست را جبران کرده و مقابل هواداران قهرمان شویم. می‌دانیم که اگر با صد در صد توان بازی نکنیم به مشکل خواهیم خورد.

گلایه سعید معروف در نشست خبری پس از پیروزی مقابل کره‌جنوبی: در فدراسیون جنگ بر سر صندلی ریاست استکاپیتان تیم ملی والیبال درمورد تورنمنت‌های فشرده تیم ملی، خستگی بازیکنان و اینکه چه راهکاری از سوی مدیریت، تیم و رسانه‌ها وجود دارد تا انگیزه بازیکنان در سطح بالا حفظ شود و به المپیک صعود کنیم، توضیح داد: متأسفانه هیچ راهکاری وجود ندارد. این فدراسیون بی در و پیکر را ما و شما نمی‌توانیم جمع و جور کنیم. در اینجا جنگ بر سر پست ریاست است! ما میزبان مسابقات قهرمانی آسیا بودیم ولی رئیس نداشتیم. چند روز دیگر قرار است به جام جهانی اعزام شویم، باز هم فدراسیون رئیس ندارد!

او در ادامه گفت: تا همین جا هم کادر فنی، سرپرستی و بازیکنان با همت خودشان جلو آمدند و دمشان هم گرم. خودمان در سختی‌ها، برد و باخت‌ها کنار هم بودیم. آنقدر حرف برای گفتن هست که اگر بخواهم حرف بزنم باید ۳ ساعت اینجا بنشینم و با شما صحبت کنم. آنقدر بی در و پیکر هستیم که شما نگران بازی‌ها نباش. ما هم مجبوریم فقط سرمان را پایین بیاندازیم و بازیمان را بکنیم. اگر فردا قهرمان شویم که نوش جان همه، اگر هم نشد فدای سر بازیکنان. بدون هیچ چشم‌داشتی فقط و فقط به خاطر مردم تا اینجا آمدیم و این صحبت‌هایم اصلاً شوآف و شعار نیست.

تا همین جا هم به احترام کادر فنی و کادر سرپرستی آمدیم. در جام جهانی باید در ۱۵ روز،  یازده بازی انجام بدهیم و هر نتیجه‌ای کسب کنیم باز هم فدای سر بازیکنان. باز هم تکرار می‌کنم اگر فردا قهرمان شدیم دم بازیکنان گرم و شیر مادر حلالشان‌باشد، اما اگر قهرمان هم نشدیم فدای سرشان. ۶ ماه است که زحمت می‌کشیم، دم همه کسانی که والیبال حمایت می‌کنند گرم. با این شرایط و این اوضاع بی در و پیکر، آن راهکاری که شما دنبالش می‌گردی هیچوقت اتفاق نمی‌افتد.

گلایه‌ سعید معروف در نشست خبری پس از پیروزی مقابل کره‌جنوبی: در فدراسیون جنگ بر سر پست ریاست است

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد