آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

رونمایی از خریدهای جدید تیم والیبال بانوان سایپا

به گزارش آریاورزش، باشگاه سایپا پس از دو سال دوری از والیبال بانوان، دوباره به لیگ برتر بانوان بازگشت و با خرید های خود درصدد بستن تیمی قدرتمند است و با این اوصاف حریف سرسختی برای دیگر تیم ها خواهد بود. نارنجی پوشان تهرانی که به دنبال حضوری شایسته در ورزش بانوان کشور هستند با جذب ستاره های فعال ورزش بانوان ضمن حمایت به دنبال ساخت تیمی قدرتمند و در خور نام سایپا در لیگ برتر والیبال زنان فصل ۹۸ هستند. از این رو به جز جذب ستاره های والیبال برنامه تست گیری نیز دارند.

تست گیری تیم والیبال سایپا
تست گیری تیم والیبال سایپا

باشگاه سایپا اخیرا ۴ بازیکن خریداری کرده است که با هم نگاهی به آنها می اندازیم:

فاطمه حسنی سعدی، دریافت کننده قدرتی تیم ملی که سابقه بازی در پیکان، ذوب آهن، بهنمیر مازندران و همچنین سایپا را داشته است با نظر مریم هاشمی و توافق مسئولان باشگاه سایپا، نارنجی پوشان را در فصل جدید همراهی خواهد کرد. سعید بیگی همسر وی نیز بعنوان بازیکن فوتبال در خدمت باشگاه سایپا خواهد بود.

فاطمه حسنی سعدی
فاطمه حسنی سعدی

مهسا صابری، لژیونر تیم ملی والیبال ایران در فصل جدید برای سایپا توپ خواهد زد. صابری با بازی های درخشان خود توانسته بود لژیونر شود و فصل گذشته را در تیم DSI بالیکسیر ترکیه توپ زد.بانوی ملی پوش تمام رده های ملی والیبال ایران سابقه حضور در تیم های بانک سرمایه و بهمنیر مازندران را در کارنامه خود دارد.

مهسا صابری
مهسا صابری

غزاله نجاتی، پشت خط زن توانمند والیبال ایران که سابقه حضور در تیم های دانشگاه آزاد، بهمنیر و ابنوس را دارد با نظر هاشمی و توافق مسئولان باشگاه سایپا، نارنجی پوشان را در این  فصل همراهی خواهد کرد.

غزاله نجاتی
غزاله نجاتی

تهمینه درگذنی، سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران با نظر مریم هاشمی و توافق مسئولان باشگاه سایپا، نارنجی پوش شد. درگذنی سابقه حضور در تیم های پیکان و بانک سرمایه را دارد.

تهمینه درگذنی
تهمینه درگذنی

باشگاه سایپا قبل از این، مریم هاشمی را به عنوان سرمربی انتخاب کرده بود و با شبنم علیخانی و نگار کیانی دو ملی پوش والیبال ایران، به توافق رسیده بود.

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi