آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

برانسیلاو: بازی کردن و بردن جلوی تیم‌های قدرتمندی مثل ایران غیرممکن است

به گزارش خبرنگار آریاورزش، مورو برانسیلاو سرمربی تیم ملی چین تایپه پس از شکست ۳ بر صفر در مرحله یک‌چهارم مسابقات قهرمانی آسیا در نشست خبری گفت: به تیم و مردم ایران برای این برد و چنین جو فوق‌العاده‌ای تبریک می‌گویم. ایران تیم خوبی است و برای آنها احترام زیادی قائل هستیم. وی افزود: می‌خواهم به فدراسیون ایران نیز بابت سازماندهی این مسابقات تبریک بگویم. اولین‌بار است که به ایران آمدم و خیلی خوشحالم که اینجا بودم.

سرمربی تیم ملی چین تایپه در ادامه گفت: امشب خوب بازی کردیم، اما گاهی بازی کردن و بردن جلوی تیم‌های قدرتمندی مثل ایران غیرممکن است. او درباره پیش‌بینی خود از تیم قهرمان گفت: قبل از شروع مسابقات فکر می‌کردم ایران قطعا مسابقات خواهد بود. اما بعد با توجه به بازی‌هایی که دیدم، علیرغم احترام زیادی که برای ایران قائلم، فکر می‌کنم تیم‌های استرالیا، ایران و ژاپن برای قهرمانی شانس دارند. با اینکه ایران مقابل استرالیا شکست خورده ولی باز هم فکر می‌کنم شانس ایران برای قهرمانی بیشتر است.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد